О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 29 декабря 2020 года № 43/444 "О городском бюджете на 2021 – 2023 годы"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 25 февраля 2021 года № 2/21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 марта 2021 года № 6224
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Приозерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 29 декабря 2020 года № 43/444 "О городском бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 22028, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 6 января 2021 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 083 446 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 362 997 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 672 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 597 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 693 180 тысяч тенге;
2) затраты – 3 376 358 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 292 912 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 292 912 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 292 912 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Приозерск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 43/444 "2021 - 2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 25 ақпандағы № 2/21 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 3 наурызда № 6224 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Приозерск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 43/444 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22028 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2021 жылдың 6 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 083 446 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 362 997 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 672 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 597 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 693 180 мың теңге;
2) шығындар – 3 376 358 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 292 912 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 292 912 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 292 912 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.