"О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2021 года № 148. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2021 года № 26163. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующем объеме:
1) доходы – 23 342 226,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 941 778,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 567,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 62 916,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 317 964,7 тысяч тенге;
2) затраты – 23 900 494,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 412 328,5 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 581 202,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 168 874,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 970 597,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 970 597,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 26.12.2022 № 326 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Установить норматив распределения доходов в районный и областной бюджет на 2022 год в следующих размерах:
- индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемый у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты в областной бюджет – 50 процентов, в районный бюджет – 50 процентов;
- социальный налог в областной бюджет – 50 процентов, в районный бюджет – 50 процентов;
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2022 год в сумме 49 680,0 тысяч тенге.
4. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам поселковых и сельских округов на 2022 год в сумме 1 248 373,0 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 155 933,0 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 40 155,0 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 54 434,0 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 70 335,0 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 49 431,0 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 40 919,0 тысяч тенге;

"2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 148 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 желтоқсанда № 26163 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 23 342 226,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 941 778,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 567,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 62 916,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 317 964,7 мың теңге;
2) шығындар – 23 900 494,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 412 328,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 581 202,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –168 874,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 970 597,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 970 597,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 26.12.2022 № 326 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға аудандық бюджет пен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативі төмендегідей көлемдерде белгіленсін:
- төлем көзінен салық салынатын табыстардан және төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – облыстық бюджетке – 50 пайыз, аудандық бюджетке – 50 пайыз;
- әлеуметтік салық облыстық бюджетке – 50 пайыз, аудандық бюджетке – 50 пайыз;
3. Ауданның жергілікті атқарушы органдардың 2022 жылға арналған резерві 49 680,0 мың теңге болып белгіленсін.
4. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кенттер мен ауылдық округтар бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 1 248 373,0 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 155 933,0 мың теңге;
Шалқия кенті – 40 155,0 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 54 434,0 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 70 335,0 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 49 431,0 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 40 919,0 мың теңге;

сельский округ Томенарык – 65 047,0 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 41 023,0 тысяч тенге;
сельский округ Акуюк – 57 892,0 тысяч тенге;
сельский округ Жаманбай батыр – 58 091,0 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 43 193,0 тысяч тенге;
сельский округ Кандоз – 39 705,0 тысяч тенге;
сельский округ Каратобе – 39 633,0 тысяч тенге;
сельский округ Озгент – 41 383,0 тысяч тенге;
сельский округ Кыркенсе – 42 179,0 тысяч тенге;
сельский округ Байкенже – 38 579,0 тысяч тенге;
сельский округ Кейден – 39 439,0 тысяч тенге;
сельский округ Жайылма – 36 644,0 тысяч тенге;
сельский округ М. Налибаев – 37 350,0 тысяч тенге;
сельский округ Коктобе – 32 228,0 тысяч тенге;
сельский округ Екпинди – 33 851,0 тысяч тенге;
сельский округ Талап – 41 077,0 тысяч тенге;
сельский округ Манап – 44 322,0 тысяч тенге;
сельский округ Косуйенки – 35 592,0 тысяч тенге;
сельский округ Кыраш – 34 405,0 тысяч тенге;
сельский округ Кожамберди – 35 533,0 тысяч тенге.
5. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам поселковых и сельских округов на 2023 год в сумме 1 615 959,0 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 201 848,0 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 51 979,0 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 70 462,0 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 91 045,0 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 63 986,0 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 52 968,0 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 84 200,0 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 53 102,0 тысяч тенге;
сельский округ Акуюк – 74 938,0 тысяч тенге;
сельский округ Жаманбай батыр – 75 196,0 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 55 911,0 тысяч тенге;
сельский округ Кандоз – 51 396,0 тысяч тенге;
сельский округ Каратобе – 51 303,0 тысяч тенге;
сельский округ Озгент – 53 568,0 тысяч тенге;
сельский округ Кыркенсе – 54 599,0 тысяч тенге;
сельский округ Байкенже – 49 939,0 тысяч тенге;
сельский округ Кейден – 51 052,0 тысяч тенге;
сельский округ Жайылма – 47 434,0 тысяч тенге;
сельский округ М. Налибаев – 48 348,0 тысяч тенге;
сельский округ Коктобе – 41 718,0 тысяч тенге;
сельский округ Екпинди – 43 818,0 тысяч тенге;
сельский округ Талап – 53 172,0 тысяч тенге;
сельский округ Манап – 57 373,0 тысяч тенге;
сельский округ Косуйенки – 46 072,0 тысяч тенге;
сельский округ Кыраш – 44 536,0 тысяч тенге;
сельский округ Кожамберди – 45 996,0 тысяч тенге.
6. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам поселковых и сельских округов на 2024 год в сумме 1 664 348,0 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 207 892,0 тысяч тенге;

Төменарық ауылдық округі – 65 047,0 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 41 023,0 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 57 892,0 мың теңге;
Жаманбай батыр ауылдық округі – 58 091,0 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 43 193,0 мың теңге;
Қандөз ауылдық округі – 39 705,0 мың теңге;
Қаратөбе ауылдық округі – 39 633,0 мың теңге;
Өзгент ауылдық округі – 41 383,0 мың теңге;
Қыркеңсе ауылдық округі – 42 179,0 мың теңге;
Байкенже ауылдық округі – 38 579,0 мың теңге;
Кейден ауылдық округі – 39 439,0 мың теңге;
Жайылма ауылдық округі – 36 644,0 мың теңге;
М.Нәлібаев ауылдық округі – 37 350,0 мың теңге;
Көктөбе ауылдық округі – 32 228,0 мың теңге;
Екпінді ауылдық округі – 33 851,0 мың теңге;
Талап ауылдық округі – 41 077,0 мың теңге;
Манап ауылдық округі – 44 322,0 мың теңге;
Қосүйеңкі ауылдық округі – 35 592,0 мың теңге;
Қыраш ауылдық округі – 34 405,0 мың теңге;
Қожамберді ауылдық округі – 35 533,0 мың теңге.
5. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кенттер мен ауылдық округтар бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 1 615 959,0 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 201 848,0 мың теңге;
Шалқия кенті – 51 979,0 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 70 462,0 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 91 045,0 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 63 986,0 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 52 968,0 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 84 200,0 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 53 102,0 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 74 938,0 мың теңге;
Жаманбай батыр ауылдық округі – 75 196,0 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 55 911,0 мың теңге;
Қандөз ауылдық округі – 51 396,0 мың теңге;
Қаратөбе ауылдық округі – 51 303,0 мың теңге;
Өзгент ауылдық округі – 53 568,0 мың теңге;
Қыркеңсе ауылдық округі – 54 599,0 мың теңге;
Байкенже ауылдық округі – 49 939,0 мың теңге;
Кейден ауылдық округі – 51 052,0 мың теңге;
Жайылма ауылдық округі – 47 434,0 мың теңге;
М.Нәлібаев ауылдық округі – 48 348,0 мың теңге;
Көктөбе ауылдық округі – 41 718,0 мың теңге;
Екпінді ауылдық округі – 43 818,0 мың теңге;
Талап ауылдық округі – 53 172,0 мың теңге;
Манап ауылдық округі – 57 373,0 мың теңге;
Қосүйеңкі ауылдық округі – 46 072,0 мың теңге;
Қыраш ауылдық округі – 44 536,0 мың теңге;
Қожамберді ауылдық округі – 45 996,0 мың теңге.
6. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кенттер мен ауылдық округтар бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 1 664 348,0 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 207 892,0 мың теңге;

сельский округ Манап – 59 091,0 тысяч тенге;
сельский округ Косуйенки – 47 452,0 тысяч тенге;
сельский округ Кыраш – 45 870,0 тысяч тенге;
сельский округ Кожамберди – 47 373,0 тысяч тенге.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 27 декабря 2021 года № 148
Районный бюджет на 2022 год

Манап ауылдық округі – 59 091,0 мың теңге;
Қосүйеңкі ауылдық округі – 47 452,0 мың теңге;
Қыраш ауылдық округі – 45 870,0 мың теңге;
Қожамберді ауылдық округі – 47 373,0 мың теңге.
7. Осы шешім 2022 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған аудандық мәслихатының хатшысы Г. Сопбеков
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 148 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет

18 265,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
60 036,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
60 036,0
02
Оборона
8 170,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 804,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 804,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3 366,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3 366,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8 599,0
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8 599,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8 599,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
913 493,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
637 912,0
010
Государственная адресная социальная помощь
637 912,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
272 741,0
004
Программа занятости
28 814,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
58 134,0
007
Оказание жилищной помощи
8 217,0
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
64,0
009
Материальное обеспечение детей – инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 592,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 805,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17 082,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
71 897,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
66 136,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

18 265,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
60 036,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 036,0
02
Қорғаныс
8 170,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 804,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 804,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 366,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3 366,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8 599,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 599,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
8 599,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
913 493,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
637 912,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
637 912,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
272 741,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
28 814,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
58 134,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
8 217,0
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
64,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 592,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13 805,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
17 082,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
71 897,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
66 136,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

2 840,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 840,0
07
Жилищно– коммунальное хозяйство
356,0
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
356,0
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
356,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
457 772,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
107 226,0
003
Поддержка культурно – досуговой работы
107 226,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
110 381,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
18 119,0
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
60 3870,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
4 251,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
27 624,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
177 705,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
176 506,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1 199,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
5 036,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
5 036,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
20 069,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
20 069,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
37 355,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
23 662,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
13 693,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
111 455,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
32 971,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
32 971,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18 742,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
18 742,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)

2 840,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 840,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
356,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
356,0
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
356,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
457 772,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
107 226,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
107 226,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
110 381,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 119,0
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
603 870,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
4 251,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
27 624,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
177 705,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
176 506,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
1 199,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
5 036,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5 036,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
20 069,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 069,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
37 355,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 662,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
13 693,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
111 455,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
32 971,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 971,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18 742,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 742,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі

3 647 343,0
01
Государственные услуги общего характера
405 448,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
30 903,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
30 903,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
145 137,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
145 137,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
56 053,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
54 600,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 453,0
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
23 212,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
23 212,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
46 075,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
46 075,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24 163,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
24 163,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
18 627,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
18 627,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
61 278,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
61 278,0
02
Оборона
8 367,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 920,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 920,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3 447,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3 447,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8 857,0
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

3 647 343,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
405 448,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
30 903,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
30 903,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
145 137,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
145 137,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
56 053,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 600,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 453,0
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
23 212,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 212,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
46 075,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 075,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24 163,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 163,0
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
18 627,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 627,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
61 278,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 278,0
02
Қорғаныс
8 367,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 920,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 920,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 447,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3 447,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8 857,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі