О бюджете села Бейнеу на 2021 - 2023 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 26 января 2021 года № 2/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 1 февраля 2021 года № 4450.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бейнеуского районного маслихата от 8 января 2021 года № 58/475 "О районном бюджете на 2021 - 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4427), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Бейнеу на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 342 326,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 97 990,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 438,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 243 898,0 тысяч тенге;
2) затраты – 373 582,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -31 256,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31 256,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 31 256,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 26.10.2021 № 12/108 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что из районного бюджета в бюджет села Бейнеу на 2021 год выделена субвенция в сумме 243 898,0 тысяч тенге.

2021 - 2023 жылдарға арналған Бейнеу ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 2/13 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 1 ақпанда № 4450 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бейнеу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 58/475 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4427 болып тіркелген) сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Бейнеу ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 394 294,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 103 776,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 290 518,0 мың теңге;
2) шығындар – 425 550,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -31 256,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 31 256,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 31 256,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 26.10.2021 № 12/108 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен 2021 жылға арналған Бейнеу ауылының бюджетіне 290 518,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.

Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 26.10.2021 № 12/108 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (руководитель аппарата Ж.Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Бейнеуского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (Танатаров К.Т).

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 26.10.2021 № 12/108 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Оспанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бейнеу аудандық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Қ.Т.Таңатаров).

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Б.Айтыманов
Секретарь Бейнеуского районного маслихата К.Мансуров
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного маслихата
от 26 января 2021 года № 2/13
Бюджет села Бейнеу на 2021 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 26.10.2021 № 12/108 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

5. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Айтыманов
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы Қ.Мансуров
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 26 қаңтардағы
№ 2/13 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Бейнеу ауылының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 26.10.2021 № 12/108 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы