О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 8 января 2021 года №58/475 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 18 октября 2021 года № 11/105. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 октября 2021 года № 24834
Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 58/475 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4427) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 549 419,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 032 596,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 72 373,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 75 500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6  368 950,0 тысяча тенге;
2) затраты – 10 715 440,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 74 276,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 140 016,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 65 740,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -240 297,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 240 297,7 тысяч тенге:
поступление займов - 140 016,0 тысяч тенге;
погашение займов - 65 740,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 166 021,7 тысяча тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что из районного бюджета на 2021 год в бюджеты сел и сельского округа выделена субвенция в сумме 686 733,5 тысячи тенге, в том числе:
села Акжигит – 90 278,8 тысячи тенге;
села Бейнеу – 290 518,0 тысяча тенге;
села Боранкул – 63 670,6 тысяч тенге;
села Есет – 22 806,0 тысячи тенге;
сельский округ Сам – 21 648,3 тысяча тенге;
села Сарга – 22 818,7 тысячи тенге;
села Сынгырлау – 20 309,7 тысяч тенге;
села Тажен – 25 135,8 тысяч тенге;
села Толеп – 109 382,0 тысячи тенге;
села Турыш – 20 165,6 тысяч тенге.";
в пункте 7:
абзац четырнадцатый изложить в новой редакции:
"из областного бюджета по текущей бюджетной программе – 38 581,0 тысяча тенге.";
приложения 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы №58/475 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 қазандағы № 11/105 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 қазанда № 24834 болып тіркелді
Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бейнеу аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 58/475 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4427 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 549 419,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 032 596,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 72 373,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 75 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 6 368 950,0 мың теңге;
2) шығындар – 10 715 440,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 74 276,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 140 016,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 65 740,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -240 297,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 240 297,7 мың теңге:
қарыздар түсімі - 140 016,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 65 740,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 166 021,7 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтің және ауылдардың бюджеттеріне 686 733,5 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Ақжігіт ауылы – 90 278,8 мың теңге;
Бейнеу ауылы – 290 518,0 мың теңге;
Боранқұл ауылы – 63 670,6 мың теңге;
Есет ауылы – 22 806,0 мың теңге;
Сам ауылдық округі – 21 648,3 мың теңге;
Сарға ауылы – 22 818,7 мың теңге;
Сыңғырлау ауылы – 20 309,7 мың теңге;
Тәжен ауылы – 25 135,8 мың теңге;
Төлеп ауылы – 109 382,0 мың теңге;
Тұрыш ауылы – 20 165,6 мың теңге.";
7 тармақта:
он төртінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"ағымдағы бюджеттік бағдарлама бойынша облыстық бюджеттен – 38 581,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1 447,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 447,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
37 057,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
37 057,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
130 924,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
44 841,0
013
Капитальные расходы государственного органа
86 083,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
89 905,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
46 573,0
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
43 332,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
41 661,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
41 661,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
66 591,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
66 591,0
02
Оборона
15 078,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
15 078,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10 395,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 683,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 115,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 115,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 115,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 467 526,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 463 856,0
004
Программа занятости
272 200,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

1 447,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 447,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
37 057,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 057,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
130 924,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 841,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
86 083,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
89 905,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын
қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 573,0
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
43 332,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
41 661,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 661,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
66 591,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 591,0
02
Қорғаныс
15 078,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15 078,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10 395,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 683,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 115,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 115,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 115,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 467 526,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 463 856,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
272 200,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Aуыл-Ел бесігі"
467
Отдел строительства района (города областного значения)
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту