О внесении изменений в решение акима села Бейнеу от 6 мая 2015 года № 448 "О наименовании улиц"
Решение акима села Бейнеу Бейнеуского района Мангистауской области от 11 ноября 2021 года № 812. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 ноября 2021 года № 25213
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима села Бейнеу "О наименовании улиц" от 6 мая 2015 года № 448 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2733) следующие измения:
заголовок указанного решения на русском языке изложить в новой редакции, текст на государственном языке не меняется:
"О присвоении наименований улицам";
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Бейнеу, на основании заключения Мангистауской областной ономастической комиссии от 27 января 2015 года, РЕШИЛ:".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Бейнеу" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима села Бейнеу Кукшеева С.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Бейнеу Р. Тайшыбаев

"Көшелерге атау беру туралы" Бейнеу ауылы әкімінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 448 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Бейнеу ауылы әкімінің 2021 жылғы 11 қарашадағы № 812 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 18 қарашада № 25213 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Бейнеу ауылы әкімінің "Көшелерге атау беру туралы" 2015 жылғы 6 мамырдағы № 448 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2733 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі тақырыбына өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгермейді;
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Бейнеу ауылы халқының пікірін ескере отырып, 2015 жылғы 27 қаңтардағы Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:".
2. "Бейнеу ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бейнеу ауылы әкімінің орынбасары С.Көкшеевке жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауылының әкімі Р. Тайшыбаев