О внесении изменений в постановление акимата от 24 ноября 2016 года № 3200 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 16 апреля 2021 года № 688. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 апреля 2021 года № 9867
Акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" от 24 ноября 2016 года № 3200, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6744, следующие изменения:
в заголовке и в пункте 1 на казахском языке словосочетание "тұрғын үйді" заменить на "тұрғынжай", текст на русском языке не меняется;
приложение к постановлению акимата изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) разместить настоящее постановление на интернет – ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
от 16 апреля 2021 года
№ 688
Приложение
к постановлению акимата
от 24 ноября 2016 года
№ 3200
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
1. город Костанай, улица В. Чкалова, дом 4 А, в размере 53 (пятьдесят три) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
2. город Костанай, улица Быковского, дом 3/1, в размере 74 (семьдесят четыре) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
3. город Костанай, улица Гашека, дом 6/2, в размере 59 (пятьдесят девять) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
4. город Костанай, проспект Кобыланды батыра, дом 36 А, в размере 62 (шестьдесят два) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
5. город Костанай, проспект Кобыланды батыра, дом 36 Б, в размере 62 (шестьдесят два) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
6. город Костанай, проспект Кобыланды батыра, дом 36 Г, в размере 62 (шестьдесят два) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
7. город Костанай, улица Текстильщиков, дом 4 А, в размере 60 (шестьдесят) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;

Әкімдіктің 2016 жылғы 24 қарашадағы № 3200 "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 688 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 сәуірде № 9867 болып тіркелді
Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" 2016 жылғы 24 қарашадағы № 3200, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6744 болып тіркелген қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
қазақ тіліндегі тақырыпта және 1-тармағында "тұрғын үйді" сөз тіркесі "тұрғынжай" болып ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
әкімдіктің қаулысына қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім К. Ахметов
Әкімдіктің
2021 жылғы 16 сәуірдегі
№ 688 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің
2016 жылғы 24 қарашадағы
№ 3200 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
1. Қостанай қаласы, В. Чкалов көшесі, 4 А үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 53 (елу үш) теңге мөлшерінде;
2. Қостанай қаласы, Быковский көшесі, 3/1 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 74 (жетпіс төрт) теңге мөлшерінде;
3. Қостанай қаласы, Гашек көшесі, 6/2 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 59 (елу тоғыз) теңге мөлшерінде;
4. Қостанай қаласы, Қобыланды батыр даңғылы, 36 А үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 62 (алпыс екі) теңге мөлшерінде;
5. Қостанай қаласы, Қобыланды батыр даңғылы, 36 Б үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 62 (алпыс екі) теңге мөлшерінде;
6. Қостанай қаласы, Қобыланды батыр даңғылы, 36 Г, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 62 (алпыс екі) теңге мөлшерінде;
7. Қостанай қаласы, Текстильщиков көшесі, 4 А үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 60 (алпыс) теңге мөлшерінде;

8. город Костанай, проспект Текстильщиков, дом 10 А, в размере 61 (шестьдесят один) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
9. город Костанай, улица Маяковского, дом 117/2, в размере 60 (шестьдесят) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
10. город Костанай, улица Красносельская, дом 128, в размере 66 (шестьдесят шесть) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
11. город Костанай, улица Г. Каирбекова, дом 351/3, в размере 66 (шестьдесят шесть) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
12. город Костанай, улица Г. Каирбекова, дом 371/1, в размере 62 (шестьдесят два) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
13. город Костанай, улица Г. Каирбекова, дом 369/1, в размере 59 (пятьдесят девять) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц.

8. Қостанай қаласы, Текстильщиков көшесі, 10 А үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 61 (алпыс бір) теңге мөлшерінде;
9. Қостанай қаласы, Маяковский көшесі, 117/2 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 60 (алпыс) теңге мөлшерінде;
10. Қостанай қаласы, Красносельская көшесі, 128 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 66 (алпыс алты) теңге мөлшерінде;
11. Қостанай қаласы, Ғ. Қайырбеков көшесі, 351/3 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 66 (алпыс алты) теңге мөлшерінде;
12. Қостанай қаласы, Ғ. Қайырбеков көшесі, 371/1 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 62 (алпыс екі) теңге мөлшерінде;
13. Қостанай қаласы, Ғ. Қайырбеков көшесі, 369/1 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 59 (елу тоғыз) теңге мөлшерінде.