О признании утратившим силу решения Алтынсаринского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 136 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 24 ноября 2021 года № 51. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 ноября 2021 года № 25418
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Алтынсаринского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 20 декабря 2017 года № 136 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7430).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Б. Есмуханов

Алтынсарин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 136 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2021 жылғы 24 қарашадағы № 51 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 қарашада № 25418 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 - бабына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алтынсарин аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 136 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7430 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Мәслихат хатшысы Б. Есмуханов