О внесении изменений в решение маслихата от 5 января 2021 года № 427 "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 10 марта 2021 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 марта 2021 года № 9810
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2021 - 2023 годы" от 5 января 2021 года № 427 (опубликовано 11 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9694) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 245,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 461,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 423,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 361,0 тысяч тенге;
2) затраты – 46 055,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 810,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 810,5 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Амантогайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 668,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 112,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 556,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 649,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;

Мәслихаттың 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 427 "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 26 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 наурызда № 9810 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-1-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 427 шешіміне (2021 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9694 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 245,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 13 461,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 423,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23 361,0 мың теңге;
2) шығындар – 46 055,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 810,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 810,5 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Амантоғай ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 668,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 112,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22 556,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 649,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 981,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 981,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Аксай на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 784,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 500,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 271,0 тысяч тенге;
2) затраты – 10 981,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 197,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 197,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Байгабылского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 939,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 393,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 31,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 515,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12 181,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 242,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 242,0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Кабыргинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 302,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 538,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 764,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12 886,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 981,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 981,0 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Ақсай ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 784,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша –500,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 10 271,0 мың теңге;
2) шығындар – 10 981,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 197,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 197,0 мың теңге.";
7 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Байғабыл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 939,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 393,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 31,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 11 515,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 181,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 242,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 242,0 мың теңге.";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Қабырға ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 302,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 538,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 11 764,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 886,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;