О бюджетах поселка, сел и сельских округов Сарыкольского района Костанайской области на 2021-2023 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 8 января 2021 года № 401. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 января 2021 года № 9707.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Сарыколь Сарыкольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 135 762,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 25 219,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 110 541,3 тысяч тенге;
2) затраты – 141 474,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 712,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 712,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 712,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 19.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в бюджете поселка Сарыколь на 2021 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 55 386,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете поселка Сарыколь на 2021 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
4. Утвердить бюджет села Барвиновка Сарыкольского района на 2021-2023 года согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 390,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 844,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 546,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18 851,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Қостанай облысы Сарыкөл ауданы кентінің, ауылдары мен ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 401 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 қаңтарда № 9707 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 135 762,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 25 219,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 110 541,3 мың теңге;
2) шығындар – 141 474,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 712,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 712,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 712,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 19.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Сарыкөл кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 55 386,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған Сарыкөл кентінің бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.
4. Сарыкөл ауданы Барвиновка ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 390,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 844,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 546,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 851,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 461,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 461,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 461,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 19.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Учесть, что в бюджете села Барвиновка на 2021 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 9 675,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в бюджете села Барвиновка на 2021 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
7. Утвердить бюджет села Златоуст Сарыкольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 082,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 478,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 604,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17 429,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 347,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 347,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 347,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 19.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть, что в бюджете село Златоуст на 2021 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 10 769,0 тысяч тенге.
9. Учесть, что в бюджете село Златоуст на 2021 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
10. Утвердить бюджет Веселоподольского сельского округа Сарыкольского района на 2021-2023 года согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 804,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 344,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 460,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20 502,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 461,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 461,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 461,6 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 19.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2021 жылға арналған Барвиновка ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 9 675,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
6. 2021 жылға арналған Барвиновка ауылының бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемдері көзделмегені ескерілсін.
7. Сарыкөл ауданы Златоуст ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 082,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 478,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 604,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 429,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 347,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 347,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 347,1 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 19.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2021 жылға арналған Златоуст ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 10 769,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. 2021 жылға арналған Златоуст ауылының бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.
10. Сарыкөл ауданы Веселоподол ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 804,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 344,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 460,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 502,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0,0 мың теңге – оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 698,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 698,2 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 698,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30.09.2021 № 60 (вводится в действие с 01.01.2021).
11. Учесть, что в бюджете Веселоподольского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 14 660,0 тысяч тенге.
12. Учесть, что в бюджете Веселоподольского сельского округа на 2021 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
13. Утвердить бюджет Комсомольского сельского округа Сарыкольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 664,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 149,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 515,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19 977,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 313,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 313,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 313,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 19.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
14. Учесть, что в бюджете Комсомольского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 11 937,0 тысяча тенге.
15. Учесть, что в бюджете Комсомольского сельского округа на 2021 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
16. Утвердить бюджет села Большие Дубравы Сарыкольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы –20 855,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 554,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 33,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 267,2 тысяч тенге;
2) затраты – 20 947,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 698,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 698,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 698,2 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 30.09.2021 № 60 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2021 жылға арналған Веселоподол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 14 660,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
12. 2021 жылға арналған Веселоподол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.
13. Сарыкөл ауданы Комсомол ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 664,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 149,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 515,0 мың теңге;
2) шығындар – 19 977,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 313,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 313,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 313,1 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 19.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2021 жылға арналған Комсомол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 11 937,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. 2021 жылға арналған Комсомол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемдері көзделмегені ескерілсін.
16. Сарыкөл ауданы Большие Дубравы ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 855,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 554,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 33,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19 267,2 мың теңге;
2) шығындар – 20 947,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 92,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 92,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 92,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 19.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
17. Учесть, что в бюджете села Большие Дубравы на 2021 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 10 425,0 тысяч тенге.
18. Учесть, что в бюджете села Большие дубравы на 2021 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
19. Утвердить бюджет села Маяк Сарыкольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 109,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 254,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 855,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17 740,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 631,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 631,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 631,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 19.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
20. Учесть, что в бюджете села Маяк на 2021 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 11 974,0 тысяч тенге.
21. Учесть, что в бюджете села Маяк на 2021 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
22. Утвердить бюджет Севастопольского сельского округа Сарыкольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 340,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 032,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 308,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21 817,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 92,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 92,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 92,4 мың теңге.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 19.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. 2021 жылға арналған Большие Дубравы ауылыны бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 10 425,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
18. 2021 жылға арналған Большие Дубравы ауылы бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемдері көзделмегені ескерілсін.
19. Сарыкөл ауданы Маяк ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 109,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 254,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 855,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 740,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 631,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 631,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 631,9 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 19.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2021 жылға арналған Маяк ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 11 974,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. 2021 жылға арналған Маяк ауылының бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемдері көзделмегені ескерілсін.
22. Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 340,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 822,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19 308,0 мың теңге;
2) шығындар – 21 817,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 477,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 477,6 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 477,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 22 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 19.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
23. Учесть, что в бюджете Севастопольского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 14 815,0 тысяч тенге.
24. Учесть, что в бюджете Севастопольского сельского округа на 2021 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
25. Утвердить бюджет Тагильского сельского округа Сарыкольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 180,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 804,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 376,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20 554,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 374,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 374,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 374,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 19.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
26. Учесть, что в бюджете Тагильского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 12 986,0 тысяч тенге.
27. Учесть, что в бюджете Тагильского сельского округа на 2021 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
28. Утвердить бюджет села Тимирязевка Сарыкольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 967,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 449,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 518,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19 626,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 477,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 477,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 477,6 мың теңге.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 19.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
23. 2021 жылға арналған Севастополь ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 14 815,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
24. 2021 жылға арналған Севастополь ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемдері көзделмегені ескерілсін.
25. Сарыкөл ауданы Тағыл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 180,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 804,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18 376,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 554,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 374,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 374,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 374,5 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 19.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2021 жылға арналған Тағыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12 986,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
27. 2021 жылға арналған Тағыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемдері көзделмегені ескерілсін.
28. Сарыкөл ауданы Тимирязев ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 967,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 449,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 518,0 мың теңге;
2) шығындар – 19 626,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 2 659,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 659,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 28 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30.09.2021 № 60 (вводится в действие с 01.01.2021).
29. Учесть, что в бюджете села Тимирязевка на 2021 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 11 719,0 тысяч тенге.
30. Учесть, что в бюджете села Тимирязевка на 2021 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
31. Утвердить бюджет Сорочинского сельского округа Сарыкольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 525,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 855,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 670,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 613,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 088,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 088,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 088,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 31 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 19.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
32. Учесть, что в бюджете Сорочинского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районнного бюджета в сумме 16 858,0 тысяч тенге.
33. Учесть, что в бюджете Сорочинского сельского округа на 2021 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
34. Утвердить бюджет села Урожайное Сарыкольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 694,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 999,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 695,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 991,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 2 659,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 659,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 659,6 мың теңге.
Ескерту. 28-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 30.09.2021 № 60 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
29. 2021 жылға арналған Тимирязев ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 11 719,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
30. 2021 жылға арналған Тимирязев ауылының бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемдері көзделмегені ескерілсін.
31. Сарыкөл ауданы Сорочин ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 525,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 855,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22 670,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 613,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 088,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 088,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 088,7 мың теңге.
Ескерту. 31-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 19.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
32. 2021 жылға арналған Сорочин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 16 858,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
33. 2021 жылға арналған Сорочин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемдері көзделмегені ескерілсін.
34. Сарыкөл ауданы Урожайное ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 694,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 999,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 695,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 991,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

36. Учесть, что в бюджете села Урожайное на 2021 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
37. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии, исполняющий обязанности секретаря районного маслихата Т. Жаугаштин
Приложение 1
к решению Сарыкольского
районного маслихата
от 8 января 2021 года
№ 401
Бюджет поселка Сарыколь Сарыкольского района на 2021 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 19.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I
Доходы

36. Урожайное ауылының 2021 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі көзделгені ескерілсін.
37. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы Т. Жаугаштин
Сарыкөл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 8 қаңтардағы
№ 401 шешіміне
1-қосымша
Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2021 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 19.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I
Кірістер