О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 442 "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 18 февраля 2021 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 февраля 2021 года № 9777
В соответствии со статьями 104, 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 442 (опубликовано 5 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9687) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 845 429,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 434 513,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 019,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 789,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 396 108,8 тысяч тенге;
2) затраты – 3 986 900,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 80 818,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 131 265,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 50 447,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 57 567,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -279 856,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 279 856,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии А. Тугельбаев
Секретарь маслихата района Беимбета Майлина С. Сапабеков
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоксандағы № 442 "Бейімбет Майлин ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2021 жылғы 18 ақпандағы № 11 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 ақпанда № 9777 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 106, 109-баптарына сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоксандағы № 442 шешіміне (2021 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9687 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 845 429,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 434 513,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 019,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 8 789,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 396 108,8 мың теңге;
2) шығындар – 3 986 900,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 80 818,0 мың теңге, оның iшiнде: бюджеттiк кредиттер – 131 265,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 50 447,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 57 567,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -279 856,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 279 856,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Тугельбаев
Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының хатшысы С. Сапабеков
Мәслихаттың