О бюджетах сел, сельских округов Узункольского района на 2021-2023 годы
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 8 января 2021 года № 442. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 января 2021 года № 9700.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Бауманское на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18542,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 475,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 75,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17992,0 тысячи тенге;
2) затраты – 19177,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -635,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 635,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.12.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в бюджете села Бауманское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 13789,0 тысяч тенге.
2-1. Учесть, что в бюджете села Бауманское на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
грейдирование внутрипоселковых дорог;
повышение заработной платы государственным служащим с 1 июля 2021 года.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 02.07.2021 № 45 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 01.10.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Бюджетные изъятия из бюджета села Бауманское в районный бюджет не предусмотрены.
4. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Бауманское, не подлежащих секвестру не установлен.
5. Утвердить бюджет Ершовского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 442 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 қаңтарда № 9700 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабы 2-тармағына, 75-бабы 2 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бауман ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18542,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 475,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 75,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17992,0 мың теңге;
2) шығындар – 19177,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -635,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 635,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 15.12.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Бауман ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 13789,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
2-1. 2021 жылға арналған Бауман ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
кентшілік жолдарды грейдірлеуге;
2021 жылғы 1 шілдеден бастап мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 02.07.2021 № 45 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 01.10.2021 № 66 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. Бауман ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
4. Бауман ауылының бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
5. Ершов ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 26553,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2152,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24401,0 тысяча тенге;
2) затраты – 28175,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1622,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1622,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.12.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Учесть, что в бюджете Ершовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 14565,0 тысяч тенге.
6-1. Учесть, что в бюджете Ершовского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
изготовление и установку детской игровой площадки;
грейдирование внутрипоселковых дорог;
повышение заработной платы государственным служащим с 1 июля 2021 года.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 02.07.2021 № 45 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 01.10.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
7. Бюджетные изъятия из бюджета Ершовского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
8. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Ершовского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
9. Утвердить бюджет Кировского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18322,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 728,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 65,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17529,2 тысяч тенге;
2) затраты – 18543,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 221,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 221,0 тысяча тенге.

1) кірістер – 26553,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2152,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24401,0 мың теңге;
2) шығындар – 28175,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1622,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1622,5 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 15.12.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2021 жылға арналған Ершов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 14565,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
6-1. 2021 жылға арналған Ершов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
балалар ойын алаңын дайындауға және орнатуға;
кентшілік жолдарды грейдірлеуге;
2021 жылғы 1 шілдеден бастап мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге.
Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 02.07.2021 № 45 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 01.10.2021 № 66 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. Ершов ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
8. Ершов ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
9. Киров ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18322,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 728,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 65,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17529,2 мың теңге;
2) шығындар – 18543,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -221,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 221,0 мың теңге.

Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.12.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Учесть, что в бюджете Кировского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 14193,0 тысячи тенге.
10-1. Учесть, что в бюджете Кировского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
грейдирование внутрипоселковых дорог;
повышение заработной платы государственным служащим с 1 июля 2021 года.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 02.07.2021 № 45 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 01.10.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
11. Бюджетные изъятия из бюджета Кировского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
12. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Кировского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
13. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 25224,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2079,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 46,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23099,8 тысяч тенге;
2) затраты – 25790,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -566,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 566,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.12.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
14. Учесть, что в бюджете Новопокровского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 16224,0 тысячи тенге.
14-1. Учесть, что в бюджете Новопокровского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
грейдирование внутрипоселковых дорог;
повышение заработной платы государственным служащим с 1 июля 2021 года.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 02.07.2021 № 45 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 01.10.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).

Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 15.12.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2021 жылға арналған Киров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 14193,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
10-1. 2021 жылға арналған Киров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
кентшілік жолдарды грейдірлеуге;
2021 жылғы 1 шілдеден бастап мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге.
Ескерту. Шешім 10-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 02.07.2021 № 45 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 01.10.2021 № 66 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
11. Киров ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
12. Киров ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
13. Новопокров ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25224,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2079,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 46,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23099,8 мың теңге;
2) шығындар – 25790,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -566,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 566,0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 15.12.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2021 жылға арналған Новопокров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 16224,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
14-1. 2021 жылға арналған Новопокров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
кентшілік жолдарды грейдірлеуге;
2021 жылғы 1 шілдеден бастап мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге.
Ескерту. Шешім 14-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 02.07.2021 № 45 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 01.10.2021 № 66 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

15. Бюджетные изъятия из бюджета Новопокровского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
16. Учесть, что в бюджете Новопокровского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
приобретение дежурного служебного автотранспорта.
17. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Новопокровского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
18. Утвердить бюджет сельского округа Обаған на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29195,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 669,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28526,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29622,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -427,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 427,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.12.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
19. Учесть, что в бюджете сельского округа Обаған предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 13881,0 тысяча тенге.
19-1. Учесть, что в бюджете сельского округа Обаған на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
изготовление и установку мини-футбольного поля;
благоустройство спортивной площадки;
грейдирование внутрипоселковых дорог;
повышение заработной платы государственным служащим с 1 июля 2021 года.
Сноска. Решение дополнено пунктом 19-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 29.03.2021 № 29 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 02.07.2021 № 45 (вводится в действие с 01.01.2021); от 01.10.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
20. Бюджетные изъятия из бюджета сельского округа Обаған в районный бюджет не предусмотрены.
21. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете сельского округа Обаған, не подлежащих секвестру не установлен.
22. Утвердить бюджет Пресногорьковского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

15. Новопокров ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
16. 2021 жылға арналған Новопокров ауылдық округінің арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттері түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
кезекші қызметтік автотранспортты сатып алуға.
17. Новопокров ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
18. Ұзынкөл ауданының Обаған ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29195, 0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 669,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 28526,0 мың теңге;
2) шығындар – 29622,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -427,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 427,0 мың теңге.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 15.12.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
19. 2021 жылға арналған Обаған ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 13881,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19-1. 2021 жылға арналған Обаған ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
шағын футбол алаңын дайындауға және орнатуға;
спорт алаңын абаттандыруға;
кентшілік жолдарды грейдірлеуге;
2021 жылғы 1 шілдеден бастап мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге.
Ескерту. Шешім 19-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 29.03.2021 № 29 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 02.07.2021 № 45 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 01.10.2021 № 66 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
20. Обаған ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
21. Обаған ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
22. Пресногорьков ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 27587,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4846,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22739,0 тысяч тенге;
2) затраты – 28769,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1182,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1182,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 22 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.12.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
23. Учесть, что в бюджете Пресногорьковского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 18532,0 тысячи тенге.
23-1. Учесть, что в бюджете Пресногорьковского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
грейдирование внутрипоселковых дорог;
повышение заработной платы государственным служащим с 1 июля 2021 года.
Сноска. Решение дополнено пунктом 23-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 02.07.2021 № 45 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 01.10.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
24. Бюджетные изъятия из бюджета Пресногорьковского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
25. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Пресногорьковского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
26. Утвердить бюджет Ряжского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19548,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1137,3 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3,7 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18407,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20030,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -482,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 482,0 тысячи тенге.

1) кірістер – 27587,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4846,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22739,0 мың теңге;
2) шығындар – 28769,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1182,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1182,0 мың теңге.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 15.12.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
23. 2021 жылға арналған Пресногорьков ауылдық округінің бюджетінде арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 18532,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23-1. 2021 жылға арналған Пресногорьков ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
кентшілік жолдарды грейдірлеуге;
2021 жылғы 1 шілдеден бастап мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге.
Ескерту. Шешім 23-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 02.07.2021 № 45 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 01.10.2021 № 66 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
24. Пресногорьков ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
25. Пресногорьков ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
26. Ряжск ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19548,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1137,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3,7 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18407,0 мың теңге;
2) шығындар – 20030,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -482,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 482,0 мың теңге.

Сноска. Пункт 26 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.12.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
27. Учесть, что в бюджете Ряжского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 16065,0 тысяч тенге.
27-1. Учесть, что в бюджете Ряжского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
грейдирование внутрипоселковых дорог;
повышение заработной платы государственным служащим с 1 июля 2021 года.
Сноска. Решение дополнено пунктом 27-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 02.07.2021 № 45 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 01.10.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
28. Бюджетные изъятия из бюджета Ряжского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
29. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Ряжского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
30. Утвердить бюджет села Сатай на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28874,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1089,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27785,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29687,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -813,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 813,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 30 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.12.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
31. Учесть, что в бюджете села Сатай предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 14236,0 тысяч тенге.
31-1. Учесть, что в бюджете села Сатай на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
изготовление и установку мини-футбольного поля;
грейдирование внутрипоселковых дорог;
повышение заработной платы государственным служащим с 1 июля 2021 года.
Сноска. Решение дополнено пунктом 31-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 02.07.2021 № 45 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 01.10.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).

Ескерту. 26-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 15.12.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
27. 2021 жылға арналған Ряжск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 16065,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
27-1. 2021 жылға арналған Ряжск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
кентшілік жолдарды грейдірлеуге;
2021 жылғы 1 шілдеден бастап мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге.
Ескерту. Шешім 27-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 02.07.2021 № 45 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 01.10.2021 № 66 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
28. Ряжск ауылдық округінің бюджеттен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
29. Ряжск ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
30. Сатай ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28874,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1089,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 27785,0 мың теңге;
2) шығындар – 29687,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -813,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 813,5 мың теңге.
Ескерту. 30-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 15.12.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
31. 2021 жылға арналған Сатай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 14236,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
31-1. 2021 жылға арналған Сатай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
шағын футбол алаңын дайындауға және орнатуға;
кентшілік жолдарды грейдірлеуге;
2021 жылғы 1 шілдеден бастап мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге.
Ескерту. Шешім 31-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 02.07.2021 № 45 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 01.10.2021 № 66 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

32. Бюджетные изъятия из бюджета села Сатай в районный бюджет не предусмотрены.
33. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Сатай, не подлежащих секвестру не установлен.
34. Утвердить бюджет села Троебратское на 2021-2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28871,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2448,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26418,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29623,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -752,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –752,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 34 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.12.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
35. Учесть, что в бюджете села Троебратское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 20577,0 тысяч тенге.
35-1. Учесть, что в бюджете села Троебратское на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
грейдирование внутрипоселковых дорог;
повышение заработной платы государственным служащим с 1 июля 2021 года.
Сноска. Решение дополнено пунктом 35-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 02.07.2021 № 45 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 01.10.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
36. Бюджетные изъятия из бюджета села Троебратское в районный бюджет не предусмотрены.
37. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Троебратское, не подлежащих секвестру не установлен.
38. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 23226,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5050,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 75,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18101,4 тысяча тенге;

32. Сатай ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
33. Сатай ауылының бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
34. Троебратское ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28871,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2448,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26418,0 мың теңге;
2) шығындар – 29623,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -752,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 752,8 мың теңге.
Ескерту. 34-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 15.12.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
35. 2021 жылға арналған Троебратское ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 20577,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
35-1. . 2021 жылға арналған Троебратское ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
кентшілік жолдарды грейдірлеуге;
2021 жылғы 1 шілдеден бастап мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге.
Ескерту. Шешім 35-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 02.07.2021 № 45 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 01.10.2021 № 66 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
36. Троебратское ауылының бюджеттен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
37. Троебратское ауылының бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
38. Федоров ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23226,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5050,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 75,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18101,4 мың теңге;

2) затраты – 23819,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -593,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 593,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 38 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.12.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
39. Учесть, что в бюджете Федоровского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 14640,0 тысяч тенге.
39-1. Учесть, что в бюджете Федоровского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
грейдирование внутрипоселковых дорог;
повышение заработной платы государственным служащим с 1 июля 2021 годаи.
Сноска. Решение дополнено пунктом 39-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 02.07.2021 № 45 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 01.10.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
40. Бюджетные изъятия из бюджета Федоровского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
41. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Федоровского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
42. Утвердить бюджет Узункольского сельского округа Узункольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 189895,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17511,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13,5 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 172370,6 тысяч тенге;
2) затраты – 200980,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11085,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11085,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 42 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.12.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
43. Учесть, что в бюджете Узункольского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 89975,0 тысяч тенге.

2) шығындар – 23819,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -593,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 593,0 мың теңге.
Ескерту. 38-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 15.12.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
39. 2021 жылға арналған Федоров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 14640,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
39-1. 2021 жылға арналған Федоров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
кентшілік жолдарды грейдірлеуге;
2021 жылғы 1 шілдеден бастап мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге.
Ескерту. Шешім 39-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 02.07.2021 № 45 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 01.10.2021 № 66 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
40. Федоров ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
41. Федоров ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
42. Ұзынкөл ауданының Ұзынкөл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 189895,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 17511,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13,5 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 172370,6 мың теңге;
2) шығындар – 200980,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11085,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11085,0 мың теңге.
Ескерту. 42-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 15.12.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
43. 2021 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 89975,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

43-1. Учесть, что в бюджете Узункольского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
оформление аллеи "Матери и ребенка" в селе Узунколь;
устройство тротуара по улице Аблайхана, участок № 2 в селе Узунколь;
средний ремонт участка автомобильной дороги подъезд к центральной районной больнице;
благоустройство села Узунколь;
грейдирование внутрипоселковых дорог;
повышение заработной платы государственным служащим с 1 июля 2021 года.
Сноска. Решение дополнено пунктом 43-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 29.03.2021 № 29 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 02.07.2021 № 45 (вводится в действие с 01.01.2021); от 01.10.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
43-2. Учесть, что в бюджете Узункольского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на реализацию мероприятий в рамках проекта "Ауыл-Ел-бесігі" по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах.

43-1. 2021 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Ұзынкөл ауылындағы "Ана мен бала" аллеясын безендіруге;
Ұзынкөл ауылы, Абылайхан көшесі, № 2 учаскесі бойынша тротуар салуға;
аудандық орталық аурухананың кіреберіс автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеуге;
Ұзынкөл селосын абаттандыруға;
кентшілік жолдарды грейдірлеуге;
2021 жылғы 1 шілдеден бастап мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге.
Ескерту. Шешім 43-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 29.03.2021 № 29 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 02.07.2021 № 45 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 01.10.2021 № 66 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
43-2. 2021 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде "Ауыл-Ел-бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 43-2 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 02.07.2021 № 45 (вводится в действие с 01.01.2021).
44. Бюджетные изъятия из бюджета Узункольского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
45. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Узункольского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.

Ескерту. Шешім 43-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 02.07.2021 № 45 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
44. Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
45. Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.

46. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии, временно исполняющая обязанности секретаря районного маслихата В. Лазарева
Приложение 1
к решению маслихата
от 8 января 2021 года
№ 442
Бюджет села Бауманское на 2021 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.12.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

46. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, аудандық мәслихат хатшысының уақытша міндетін атқарушысы В. Лазарева
Мәслихатының
2021 жылғы 8 қаңтардағы
№ 442 шешіміне
1- қосымша
2021 жылға Бауман ауылының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 15.12.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер