О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу от 29 июня 2021 года № 1-03/6 "Об установлении ограничительных мероприятий на территорию улиц 40 лет Победы, Муканова, Донентаева в селе Курколь сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу"
Решение акима сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу Павлодарской области от 17 ноября 2021 года № 1-03/10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2021 года № 25344
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Аксу от 6 октября 2021 года № 2-19/496, РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно – санитарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории улиц: 40 лет Победы, Муканова, Донентаева в селе Курколь сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу от 29 июня 2021 года № 1-03/6 "Об установлении ограничительных мероприятий на территорию улиц: 40 лет Победы, Муканова, Донентаева в селе Курколь сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23357).
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа имени Мамаита Омарова Б. Сукер

Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округінің әкімінің 2021 жылғы 29 маусымдағы "Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округінің Құркөл ауылының 40 лет Победы, Муканова, Донентаева көшелері аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03/6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қалаcы Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 17 қарашадағы № 1-03/10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 ноября № 25344 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, Ақсу қаласы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының міндетін атқарушының 2021 жылғы 6 қазандағы № 2-19/496 ұсынысына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі Құркөл ауылының: 40 лет Победы, Муканова, Донентаева көшелері аумағында ірі қара малдардың бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс - шараларды жүргізумен байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 29 маусымдағы "Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округінің Құркөл ауылының 40 лет Победы, Муканова, Донентаева көшелері аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03/6 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23357 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округінің әкімі Б. Сукер