О признании утратившими силу некоторых решений Железинского районного маслихата
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 8 января 2021 года № 520/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 января 2021 года № 7187
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Железинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Железинского районного маслихата по вопросам законности, правопорядка и обращений граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Железинского
районного маслихата Е. Ракишев
Исполняющий обязанности секретаря
Железинского районного маслихата А. Сергазин
Приложение
к решению Железинского
районного маслихата
от 8 января 2021 года
№ 520/6
Перечень утративших силу некоторых решений Железинского районного маслихата
1. Решение маслихата Железинского района от 25 апреля 2014 года № 202-5/27 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3779, опубликованное 7 мая 2014 года в районных газетах "Туған өлке", "Родные просторы").
2. Решение маслихата Железинского района от 5 ноября 2014 года № 221-5/30 "О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 25 апреля 2014 года № 202-5/27 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4193, опубликованное 6 декабря 2014 года в районных газетах "Туған өлке", "Родные просторы").
3. Решение маслихата Железинского района от 11 марта 2015 года № 273-5/34 "О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 25 апреля 2014 года № 202-5/27 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4409, опубликованное 14 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").

Железин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 520/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 қаңтарда № 7187 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2- тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің Қосымшасына сәйкес Железин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Железин аудандық мәслихатының заңдылық, құқықтық тәртіп және азаматтардың өтініштері мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Железин аудандық маслихатының сессия төрағасы Е. Ракишев
Железин аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушысы А. Сергазин
Железин ауданды
мәслихатының
2021 жылғы 8 қаңтардағы
№ 520/6 шешіміне
қосымша
Железин аудандық мәслихатының күші жойылған
кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Железин аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 cәуірдегі "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 202-5/27 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3779 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 мамырда "Туған өлке", "Родные просторы" аудандық газеттерінде жарияланған).
2. Железин аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 қарашадағы "Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 cәуірдегі "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерін белгілеу туралы" № 202-5/27 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 221-5/30 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4193 болып тіркелген, 2014 жылғы 6 желтоқсанда "Туған өлке", "Родные просторы" аудандық газеттерінде жарияланған).
3. Железин аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 наурыздағы "Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 cәуірдегі "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 202-5/27 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 273-5/34 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4409 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

4. Решение маслихата Железинского района от 26 марта 2019 года № 327/6 "О внесении изменения в решение Железинского районного маслихата от 25 апреля 2014 года № 202-5/27 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6298, опубликованное 22 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
5. Решение маслихата Железинского района от 20 мая 2019 года № 335/6 "О внесении дополнения в решение Железинского районного маслихата от 25 апреля 2014 года № 202-5/27 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6391, опубликованное 13 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
6. Решение маслихата Железинского района от 29 октября 2019 года № 381/6 "О внесении изменения и дополнения в решение Железинского районного маслихата от 25 апреля 2014 года № 202-5/27 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6601, опубликованное 19 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

4. Железин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 наурыздағы "Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 cәуірдегі "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 202-5/27 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 327/6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6298 болып тіркелген, 2019 жылғы 22 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
5. Железин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 мамырдағы "Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 cәуірдегі "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 202-5/27 шешіміне толықтыру енгізу туралы" № 335/6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6391 болып тіркелген, 2019 жылғы 13 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. Железин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қазандағы "Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 cәуірдегі "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 202-5/27 шешіміне өзгеріс және толықтыру енгізу туралы" № 381/6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6601 болып тіркелген, 2019 жылғы 19 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).