Аққулы ауданының аудандық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 1-03/149 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 мамырда № 7295 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабы 7-тармағына сәйкес, Аққулы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аққулы ауданының аудандық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения района Аққулы
Постановление акимата района Аққулы Павлодарской области от 22 апреля 2021 года № 1-03/149. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 мая 2021 года № 7295
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат района Аққулы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения района Аққулы согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аққулы ауданы әкімінің орынбасары Р.Б. Мұқановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аққулы ауданының әкімі А. Балгабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Павлодар облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы М. Зенов
2021 жылғы "15" сәуір
Аққулы ауданы әкімдігінің

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аққулы Муканова Р.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Аққулы А. Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Павлодарской области" М. Зенов
"15" апреля 2021 года
Приложение
к постановлению акимата
района Аққулы от