О внесении изменений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 418 "Об утверждении бюджета Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 3 марта 2021 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 марта 2021 года № 7172
В соответствии со статьями 44, 106, 109, 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 - 2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 418 (опубликовано 8 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6879) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 7750789,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1208873 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16354 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 64920 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6460642,9 тысяч тенге;
2) затраты – 7764614,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 51276 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 61257 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9981 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -65100,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 65100,2 тысяч тенге:
поступление займов – 74257 тысяч тенге;
погашение займов – 9981 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 824,2 тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Предусмотреть в расходах бюджета района на 2021 год целевые текущие трансферты, передаваемые из бюджета района в бюджет сельских округов в сумме 249961 тысяч тенге, в том числе:
Абайскому сельскому округу - 9404 тысяч тенге;
Алаботинскому сельскому округу - 6600 тысяч тенге;
Амандыкскому сельскому округу - 3123 тысяч тенге;
Большеизюмовскому сельскому округу - 19048 тысяч тенге;
Донецкому сельскому округу - 9900 тысяч тенге;
Драгомировскому сельскому округу - 23600 тысяч тенге;
Зеленогайскому сельскому округу - 7100 тысяч тенге;
Келлеровскому сельскому округу - 28900 тысяч тенге;
Кировскому сельскому округу - 6600 тысяч тенге;
Краснополянскому сельскому округу - 9814 тысяч тенге,
Летовочному сельскому округу - 7200 тысяч тенге;
Мироновскому сельскому округу - 3350 тысяч тенге;
Рощинскому сельскому округу - 16400 тысяч тенге;
Тендыкскому сельскому округу - 800 тысяч тенге;
Тихоокеанскому сельскому округу - 6600 тысяч тенге;
Чермошнянскому сельскому округу - 2700 тысяч тенге;
Чкаловскому сельскому округу - 25446 тысяч тенге;
Яснополянскому сельскому округу - 13700 тысяч тенге;
городу Тайынша - 49676 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 418 "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 3 наурыздағы № 15 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 наурызда № 7172 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 44, 106, 109, 111-баптарына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 418 шешіміне (2021 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6879 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7750789,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1208873 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –16354 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 64920 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6460642,9 мың теңге;
2) шығындар – 7764614,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 51276 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 61257 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9981 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -65100,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 65100,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 74257 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9981 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 824,2 теңге.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2021 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстарында аудан бюджетінен ауылдық округтердің бюджетіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 249961 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Абай ауылдық округіне - 9404 мың теңге;
Алабота ауылдық округіне - 6600 мың теңге;
Амандық ауылдық округіне - 3123 мың теңге;
Большеизюм ауылдық округіне - 19048 мың теңге;
Донецк ауылдық округіне - 9900 мың теңге;
Драгомиров ауылдық округіне - 23600 мың теңге;
Зеленогай ауылдық округіне - 7100 мың теңге;
Келлер ауылдық округіне - 28900 мың теңге;
Киров ауылдық округіне - 6600 мың теңге;
Краснополян ауылдық округіне - 9814 мың теңге;
Летовочный ауылдық округіне - 7200 мың теңге;
Мироновка ауылдық округіне - 3350 мың теңге;
Рощинск ауылдық округіне - 16400 мың теңге;
Теңдік ауылдық округіне - 800 мың теңге;
Тихоокеан ауылдық округіне - 6600 мың теңге;
Чермошнян ауылдық округіне - 2700 мың теңге;
Чкалов ауылдық округіне - 25446 мың теңге;
Яснополян ауылдық округіне - 13700 мың теңге;
Тайынша қаласына - 49676 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.