О признании утратившим силу решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 15 ноября 2017 года № 109 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16 ноября 2021 года № 101. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 ноября 2021 года № 25394
Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" от 15 ноября 2017 года № 109 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4378).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно осуществляющая полномочия
секретаря маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
А. Абдрахманова

"Сот шешімімен Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2017 жылғы 15 қарашадағы № 109 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 16 қарашадағы № 101 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 25 қарашада № 25394 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Сот шешімімен Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2017 жылғы 15 қарашадағы № 109 шешімінің (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 4378 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихаты
хатшысының өкілеттігін уақытша
жүзеге асырушысы
А. Абдрахманова