О признании утратившим силу решение районного маслихата от 30 октября 2017 года № 214-VI "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность на территории Курмангазинского района"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 11 октября 2021 года № 71-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 октября 2021 года № 24895
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность на территории Курмангазинского района" от 30 октября 2017 года № 214-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3986).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Б. Жугинисов

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 30 қазандағы № 214-VI "Құрманғазы ауданы аумағында сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы мәслихатының 2021 жылғы 11 қазандағы № 71-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 қазанда № 24895 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың "Құрманғазы ауданы аумағында сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 30 қазандағы № 214-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3986 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жугинисов