О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 67/410-VІ "О бюджете сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 15 апреля 2021 года № 7/32-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 апреля 2021 года № 6179. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Казыгуртского районного маслихата от "26" марта 2021 года № 6/26-VII "О внесении изменений в решение от 21 декабря 2020 года № 66/399-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы" Казыгуртского районного маслихата, зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6136, Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 67/410-VI "О бюджете сельских округов на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6021, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2021 года) следующие изменения :
Пункты 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 и 25 к настоящему решению изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Казыгурт на 2021-2023 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 051 тысяч тенге:
налоговые поступления – 24 582 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 747 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 19 722 тысяч тенге;
2) затраты – 56 214 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 163 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 163 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 11 163 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет сельского округа Сарапхана на 2021-2023 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

Қазығұрт аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 67/410-VІ "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 сәуірдегі № 7/32-VII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 27 сәуірде № 6179 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Қазығұрт аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 наурыздағы № 6/26-VII "Қазығұрт аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 66/399-VІ "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6136 тіркелген шешіміне сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 67/410-VI "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6021 тіркелген, 2021 жылдың 15 қаңтарында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 және 25 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауылы округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 45 051 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 24 582 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 747 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 19 722 мың теңге;
2) шығындар – 56 214 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 163 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 163 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 163 мың теңге.
2. Сарапхана ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 2 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

2) затраты – 30 392 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
12. Утвердить бюджет сельского округа Какпак на 2021-2023 годы согласно приложению 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 056 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 767 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 48 259 тысяч тенге;
2) затраты – 61 561 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 505 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 505 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 505 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет сельского округа Жигерген на 2021-2023 годы согласно приложению 13 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 573 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 526 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 44 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 64 003 тысяч тенге;
2) затраты – 70 294 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -721 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 721 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 721 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 и 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан;

2) шығындар – 30 392 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0
12. Қақпақ ауылы округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 12 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 60 056 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 11 767 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 30 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 48 259 мың теңге;
2) шығындар – 61 561 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 505 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 505 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 505 мың теңге.
13. Жігерген ауылы округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 13 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 69 573 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 526 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 44 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 64 003 мың теңге;
2) шығындар – 70 294 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 721 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 721 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 721 мың теңге.
Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 және 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қазығұрт аудандық маслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Казыгуртского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии районного маслихата А. АШИРБАЕВ
Секретарь районного маслихата У. Копеев
Приложение к решению
Казыгуртского районного
маслихата от 15 апреля
2021 года № 7/32-VII
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного
маслихата от 31 декабря
2020 года № 67/410-VI
Бюджет сельского округа Казыгурт на 2021 год
Категорий
Сумма тысяч тенге
Классы Наименование
Подклассы
1.Доходы

2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қазығұрт аудандық мәслихатының интернет – ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы А. АШИРБАЕВ
Аудандық мәслихат хатшысы У. Копеев
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
15 сәуірдегі № 7/32-VII
шешіміне қосымша
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
31 желтоқсандағы № 67/410-VI
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт ауылы округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
1.Кірістер