О признании утратившим силу решения Шемонаихинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 48/7-VI "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 14/7-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2021 года № 26195
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шемонаихинского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" от 26 декабря 2019 года № 48/7-VI (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6493).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шемонаихинского районного маслихата М. Желдыбаев

Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 48/7-VI "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14/7-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 желтоқсанда № 26195 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 48/7-VI шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6493 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха аудандық мәслихатының хатшысы М. Желдыбаев