О внесении изменения в решение Уральского городского маслихата от 25 декабря 2020 года № 56-7 "О бюджете поселка Зачаганск на 2021-2023 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 57-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 января 2021 года № 6778
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 25 декабря 2020 года № 56-7 "О бюджете поселка Зачаганск на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6633, опубликованное 3 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
в абзац первый пункта 1 на государственном языке вносятся изменения, текст на русском языке не меняется.
2. Руководителю аппарата Уральского городского маслихата (С.Давлетов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Н. Сертеков
Временно исполняющий обязанности секретаря
Уральского городского маслихата
М. Каженов

Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-7 "2021-2023 жылдарға арналған Зачаган кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 57-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 қаңтарда № 6778 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-7 "2021-2023 жылдарға арналған Зачаган кентінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6633 тіркелген, 2021 жылы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақта бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Орал қаласының Зачаган кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:".
2. Орал қалалық мәслихаты аппаратының басшысы (С.Давлетов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Сертеков
Орал қалалық мәслихат хатшысының
міндетін уақытша атқарушы
М. Каженов