О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 58-2 "О бюджете Жанажолского сельского округа Жангалинского района на 2021-2023 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2021 года № 5-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 апреля 2021 года № 6967
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 58-2 "О бюджете Жанажолского сельского округа Жангалинского района на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6691, опубликованное 6 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан)следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Жанажолского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 134 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 799 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 22 335 тысяч тенге;
2) затраты – 24 270 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -136 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 136 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 136 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 58-2 "2021-2023 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Жаңажол ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 5-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 сәуірде № 6967 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы№ 58-2 "2021-2023 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Жаңажол ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6691 тіркелген, 2021 жылы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 134 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 799 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 22 335 мың теңге;
2) шығындар – 24 270 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -136 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 136 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 136 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.