О признании утратившими силу некоторых приказов
Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 2 февраля 2022 года № 79. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 февраля 2022 года № 26770
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту цифровизации и автоматизации государственных услуг в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в недельный срок со дня его подписания направление копии настоящего приказа в РГП "Институт законодательства и правовой информации";
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
А. Әмірғалиев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
"______" _______ 20__ год
"СОГЛАСОВАН"
Министерство информации
и общественного развития
Республики Казахстан
"______" _______ 20__ год
Приложение к приказу
И.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
от 2 февраля 2022 года № 79
Перечень утративших силу некоторых приказов
1. Признать утратившим силу приказ Министра юстиции Республики Казахстан № 38 от 26 января 2016 года "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на Интернет-портале открытых данных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12952);
2. Признать утратившим силу приказ № 1108 от 2 декабря 2016 года "О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 26 января 2016 года № 38 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на Интернет-портале открытых данных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14651 от 5 января 2017 года);
3. Признать утратившим силу приказ № 774 от 22 мая 2018 года "О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 26 января 2016 года № 38 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на Интернет-портале открытых данных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 16941 от 28 мая 2018 года);
4. Признать утратившим силу приказ № 24 от 16 января 2019 года "О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 26 января 2016 года № 38 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на Интернет-портале открытых данных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 18206 от 18 января 2019 года);

Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2022 жылғы 2 ақпандағы № 79 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 10 ақпанда № 26770 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Мемлекеттік қызметтерді цифрландыру және автоматтандыру департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) оған қол қойылған күннен бастап бір апта мерзімде осы бұйрықтың көшірмесін "Заңнама және құқықтық ақпарат институты" РМК-ға жіберуді;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Әділет Министрдің м.а.
А. Әмірғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
20__ жылғы "____" ________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және қоғамдық
даму министрлігі
20__ жылғы "____" ________
Қазақстан Республикасы
Әділет Министрдің м.а.
2022 жылғы 2 ақпандағы
№ 79 бұйрығына қосымша
Күші жойылған кейбір бұйрықтардың тізбесі
1. "Ашық деректердің Интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 38 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12952 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын;
2. "Ашық деректердің Интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 38 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 1108 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2017 жылғы 5 қаңтарда № 14651 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын;
3. "Ашық деректердің Интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 38 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 22 мамырдағы № 774 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 жылғы 28 мамырда № 16941 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын;
4. "Ашық деректердің Интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 38 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 16 қаңтардағы № 24 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2019 жылғы 18 қаңтарда № 18206 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын;

5. Признать утратившим силу приказ № 272 от 18 августа 2020 года "О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 26 января 2016 года № 38 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на Интернет-портале открытых данных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21120).

5. "Ашық деректердің Интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 38 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 18 тамыздағы № 272 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21120 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.