О внесении изменений в приказы Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 января 2015 года № 3 "Об утверждении форм заявлений для получения и переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, форм лицензий и (или) приложений к лицензиям" и от 6 января 2015 года № 4 "Об утверждении форм уведомлений и Правил приема уведомлений государственными органами, а также об определении государственных органов, осуществляющих прием уведомлений"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 10 августа 2022 года № 54. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 августа 2022 года № 29081
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в некоторые приказы Министра национальной экономики Республики Казахстан следующие изменения:
1) в приказе Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 января 2015 года № 3 "Об утверждении форм заявлений для получения и переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, форм лицензий и (или) приложений к лицензиям" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10195):
приложения 2, 2-1 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему приказу;
приложение 6 изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему приказу;
приложение 8 изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему приказу.
2) в приказе Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 января 2015 года № 4 "Об утверждении форм уведомлений и Правил приема уведомлений государственными органами, а также об определении государственных органов, осуществляющих прием уведомлений" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10194):
подпункт 8) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"8) форму уведомления о начале или прекращении деятельности в качестве налогоплательщика, осуществляющего отдельные виды деятельности по производству бензина (кроме авиационного), дизельного топлива, газохола, бензанола, нефраса, смеси легких углеводородов, экологического топлива, оптовой и (или) розничной реализации бензина (кроме авиационного), дизельного топлива, газохола, бензанола, нефраса, смеси легких углеводородов, экологического топлива согласно приложению 3-6 к настоящему приказу;";
приложения 3-6, 3-11, 4 и 5 изложить в новой редакции согласно приложениям 5, 6, 7 и 8 к настоящему приказу.
2. Департаменту политики развития предпринимательства в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

"Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға және қайта ресімдеуге арналған өтініштердің нысандарын, лицензиялардың және (немесе) лицензияларға қосымшалардың нысандарын бекіту туралы" 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 3 және "Хабарламалар нысандарын және Мемлекеттік органдардың хабарламаларды қабылдау қағидаларын бекіту туралы, сондай-ақ хабарламаларды қабылдауды жүзеге асыратын мемлекеттік органдарды айқындау туралы" 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 4 Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2022 жылғы 10 тамыздағы № 54 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 10 тамызда № 29081 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің кейбір бұйрықтарына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға және қайта ресімдеуге арналған өтініштердің нысандарын, лицензиялардың және (немесе) лицензияларға қосымшалардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 3 бұйрығында (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10195 болып тіркелген):
2, 2-1-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
6-қосымша осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
8-қосымша осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2) "Хабарламалар нысандарын және Мемлекеттік органдардың хабарламаларды қабылдау қағидаларын бекіту туралы, сондай-ақ хабарламаларды қабылдауды жүзеге асыратын мемлекеттік органдарды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 4 бұйрығында (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10194 болып тіркелген):
1-тармақтың 8) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"8) осы бұйрыққа 3-6-қосымшаға сәйкес бензин (авиациялықтан басқа), дизель отынын өндіру, бензинді (авиациялықтан басқа), газохол, бензанол, Нефрас, жеңіл көмірсутектер қоспалары, экологиялық отын, дизель отынын көтерме және (немесе) бөлшек саудада өткізу жөніндегі қызметтің жекелеген түрлерін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарламаның нысаны;";
3-6, 3-11, 4 және 5-қосымшалар осы бұйрыққа 5, 6, 7 және 8-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Кәсіпкерлікті дамыту саясаты департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра национального экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр национальной
экономики Республики Казахстан
А. Куантыров
"СОГЛАСОВАН"
Министерство науки и высшего образования
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство просвещения
Республики Казахстан
Приложение 1
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 10 августа 2022 года № 54
Приложение 2
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Заявление юридического лица для получения лицензии
и (или) приложения к лицензии на занятие образовательной деятельностью
В_________________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от _____________________________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер юридического
лица (в том числе иностранного юридического лица), бизнес-идентификационный номер
филиала иностранного юридического лица – в случае отсутствия бизнес-идентификационного
номера у юридического лица)
Прошу выдать лицензию и (или) приложение к лицензии на осуществление
________________________________________________________________________________
(указать полное наименование вида деятельности и (или) подвида (ов) деятельности)
Шифр
/квалификация
Уровень образования или специальность и/или
квалификация или направление подготовки кадров
Форма обучения
Срок действия
Адрес юридического лица
________________________________________________________________________________
(страна – для иностранного юридического лица, почтовый индекс, область, город, район,
населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Адрес фактического местонахождения объекта организации образования для
осуществления подвида (ов) деятельности
________________________________________________________________________________
(для организации образования, реализующих общеобразовательные учебные программы
начального образования, основного среднего образования, общего среднего образования)
(на получение приложений к лицензии)
__________________________________________________________________________
Электронная почта _________________________________________________________
Телефоны _________________________________________________________________
Факс _____________________________________________________________________
Банковский счет ___________________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Прилагается ______ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть
направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и (или)
приложения к лицензии;
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и(или) подвидом
деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются
действительными;
заявитель согласен на использование персональных данных ограниченного доступа,
составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при
выдаче лицензии и(или) приложения к лицензии;
заявитель согласен на удостоверение заявления электронной цифровой подписью
работника государственной корпорации "Правительство для граждан" (в случае обращения
через государственную корпорацию "Правительство для граждан").
Руководитель_____________________________________________________________
(электронно-цифровая подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата заполнения: "__" __________ 20__ года
Приложение 2
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 10 августа 2022 года № 54

1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика бірінші вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрі
А. Куантыров
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ғылым және жоғары білім министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Оқу-ағарту министрлігі
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2022 жылғы 10 тамыздағы
№ 54 Бұйрыққа
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
Білім беру қызметімен айналысуға арналған лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған заңды тұлғаның өтiнiші
________________________________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
________________________________________________________________________________
(заңды тұлғаның (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы, орналасқан жері,
бизнес-сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру нөмірі болмаған
жағдайда – шетелдік заңды тұлға филиалының бизнес-сәйкестендіру нөмірі)
________________________________________________________________________________
(қызмет түрiнің және (немесе) қызметтің кіші түрі(лері)нің толық атауы көрсетiлсiн)
Шифр/біліктілік
Білім беру деңгейі немесе мамандық және/немесе біліктілік немесе кадр даярлау бағыты
Білім алу нысаны
Қолдану мерзімі
Заңды тұлғаның мекенжайы
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
(елі (шетелдік заңды тұлға үшін), пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені,
көше атауы, үй/ғимарат (стационарлық үй-жайлар) нөмірі)
Білім беру қызметінің кіші түрлерін жүзеге асыратын білім беру ұйымы объектісінің нақты
орналасқан жері _________________________________________________________________
(бастауыш, негізгі орта, жалпы орта оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру
ұйымдарынына)
Электрондық пошта _____________________________________________
Телефондар ____________________________________________________
Факс __________________________________________________________
Банктік шот ____________________________________________________
(шот нөмірі, банктiң атауы және орналасқан жерi)
______ парақ қоса беріліп отыр.
Осымен:
көрсетілген барлық деректердің ресми байланыстар болып табылатындығы және оларға
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері
бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға
сот тыйым салмайтыны;
қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып
табылатындығы;
өтініш берушінің лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық
жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес
деректерді пайдалануға келісімін беретіні;
өтініш берушінің "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы жұмыскерінің
өтінішті электрондық цифрлық қолтаңбамен растауына келісетіні ("Азаматтарға арналған
үкімет" мемлекеттік корпорациясы арқылы жүгінген жағдайда) расталады.
Басшы ______________ _______________________________________
(электрондық цифрлық қолтаңба) (аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), тегi)
Толтыру күні: 20___ жылғы "___" __________
жұмыскерінің өтінішті электрондық цифрлық қолтаңбамен растауына ке
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2022 жылғы 10 тамыздағы
№ 54 Бұйрыққа
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына

Приложение 2-1
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Заявление юридического лица для переоформления лицензии
и (или) приложения к лицензии на занятие образовательной деятельностью
В ________________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
От ______________________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер юридического
ица (в том числе иностранного юридического лица), бизнес идентификационный номер
филиала иностранного юридического лица – в случае отсутствия бизнес-идентификационного
номера у юридического лица)
Прошу переоформить лицензию и (или) приложение (я) к лицензии (нужное
подчеркнуть) №__________ от "___" _________ 20___ года, выданную(ое) (ых)
________________________________________________________________________________
(номер (а) лицензии и (или) приложения(й) к лицензии, дата выдачи, наименование
лицензиара, выдавшего лицензию и (или) приложение(я) к лицензии)
На осуществление
________________________________________________________________________________
(полное наименование вида деятельности и (или) подвида (ов) деятельности)
Шифр/
квалификация
Уровень образования или специальность и/или
квалификация или направление подготовки кадров
Форма
обучения
Срок
действия
1) реорганизация юридического лица-лицензиата в соответствии с порядком,
определенным статьей 34 Закона Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях"
(далее – Закон) путем (укажите в соответствующей ячейке Х):
слияния __________________________________________________________________
преобразования ___________________________________________________________
присоединения ____________________________________________________________
выделения ________________________________________________________________
разделения ________________________________________________________________
2) изменение наименования юридического лица-лицензиата
__________________________________________________________________________
3) изменение места нахождения юридического лица-лицензиата
__________________________________________________________________________
4) отчуждение лицензиатом лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые
на объекты", вместе с объектом в пользу третьих лиц в случаях, если отчуждаемость
лицензии предусмотрена приложением 1 к Закону
__________________________________________________________________________
5) изменение адреса места нахождения объекта без его физического перемещения для
лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты" или для приложений к
лицензии с указанием объектов
________________________________________________________________________________

2-1-қосымша
Нысан
Білім беру қызметімен айналысуға арналған лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған заңды тұлғаның өтiнiші
________________________________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
________________________________________________________________________________
(заңды тұлғаның (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы, орналасқан жері,
бизнес-сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру нөмірі болмаған
жағдайда – шетелдік заңды тұлға филиалының бизнес-сәйкестендіру нөмірі)
Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны (-ларды) қайта ресімдеуді
сұраймын (керегінің астын сызу) №__________ бастап "___" _________ 20___ берілген)
_____________________________________________________________________________
(лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның (лардың) нөмірі (лері), берілген күні,
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны (ларды) берген лицензиардың атауы)
__________________________________________________________________жүзеге асыруға
(қызмет түрiнің және (немесе) қызметтің кіші түрі(лері)нің толық атауы)
Шифр/біліктілік
Білім беру деңгейі немесе мамандық және/немесе біліктілік немесе кадр дярлау бағыты
Білім алу нысаны
Қолдану мерзімі
1) заңды тұлға-лицензиаттың "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан
Республикасы Заңының (бұдан әрі – Заң) 34-бабында айқындалған тәртіпке сәйкес (тиісті тор
көзде Х көрсетіңіз):
бірігу _________________________________________________________________
қайта құру ____________________________________________________________
қосылу _______________________________________________________________
бөліп шығару__________________________________________________________
бөліну __________________________________ жолымен қайта ұйымдастырылуы;
2) заңды тұлға – лицензиат атауының өзгеруі
______________________________________________________________________
3) заңды тұлға – лицензиаттың орналасқан жерінің өзгеруі
______________________________________________________________________
4) егер лицензияның иеліктен шығарылатындығы Заңға 1-қосымшада көзделген
жағдайларда, лицензиаттың үшінші тұлғалардың пайдасына объектімен бірге "объектілерге
берілетін рұқсаттар" класы бойынша берілген лицензияны иеліктен шығаруы
______________________________________________________________________
5) "объектілерге берілетін рұқсаттар" класы бойынша берілген лицензия үшін немесе
лицензияға қосымшалар үшін объектілерді көрсете отырып, объект нақты көшірілмей оның
орналасқан жері мекенжайының өзгеруі
_______________________________________________________________________

6) наличие требования о переоформлении в законах Республики Казахстан
________________________________________________________________________________
7) изменение наименования вида деятельности
________________________________________________________________________________
8) изменение наименования подвида деятельности
________________________________________________________________________________
9) добровольного обращения лицензиата к лицензиару о прекращении действия
лицензии и (или) приложения к лицензии в соответствии со статьей 35 Закона
"__________________________________" на бумажном носителе _____ (поставить знак Х в
случае, если необходимо получить лицензию на бумажном носителе)
Адрес юридического лица
________________________________________________________________________________
(страна – для иностранного юридического лица, почтовый индекс, область, город,
район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного
помещения)
Электронная почта _________________________________________________________
Телефоны_________________________________________________________________
Факс______________________________________________________________________
Банковский счет ___________________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
__________________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер
дома/здания (стационарного помещения)
Прилагается ______ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть
направлена любая информация по вопросам выдачи или отказав выдаче лицензии и (или)
приложения к лицензии;
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и(или) подвидом
деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются
действительными;
заявитель согласен на использование персональных данных ограниченного доступа,
составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при
выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявитель согласен на удостоверение заявления электронной цифровой подписью
работника государственной корпорации "Правительство для граждан" (в случае обращения
через государственную корпорацию "Правительство для граждан").
Руководитель _____________________________________________________________
(электронно-цифровая подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата заполнения: "__" _________ 20__ года
Приложение 3
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 10 августа 2022 года № 54
Приложение 6
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Лицензия
"___" ___________ 20 ___ года № _____________
Выдана ___________________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер юридического
лица (в том числе иностранного юридического лица), бизнес-идентификационный номер
филиала иностранного юридического лица – в случае отсутствия бизнес-идентификационного
номера у юридического лица/ полностью фамилия, имя, отчество (в случае наличия),
индивидуальный идентификационный номер физического лица)
на занятие ________________________________________________________________
(наименование лицензируемого вида деятельности в соответствии с Законом Республики
Казахстан "О разрешениях и уведомлениях")
Особые условия ___________________________________________________________
(в соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан "О разрешениях и
уведомлениях")
Примечание:______________________________________________________________
(отчуждаемость, класс разрешения)
Лицензиар ________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
Руководитель (уполномоченное лицо) _________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
_____________________ подпись (для лицензий на бумажных носителях)
Дата первичной выдачи: "___" _________ _________ г.
Место выдачи ___________________________________
Приложение 4
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 10 августа 2022 года № 54
Приложение 8
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Приложение к лицензии на занятие образовательной деятельностью
Номер лицензии _________________
Дата выдачи лицензии ________________20__года
Подвид(ы) лицензируемого вида деятельности
________________________________________________________________________
(наименование подвида лицензируемого вида деятельности в соответствии
с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях")
Шифр/
квалификация
Уровень образования или Специальность и
квалификация и/или Направление
подготовки кадров
Форма
обучения
Срок
действия
Основание для выдачи______________________________________________________
(номер и дата приказа лицензиара о выдаче лицензии)
Лицензиат________________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер юридического
лица (в том числе иностранного юридического лица), бизнес-идентификационный номер
филиала иностранного юридического лица – в случае отсутствия бизнес-
идентификационного номера у юридического лица/ полностью фамилия, имя, отчество
(в случае наличия), индивидуальный идентификационный номер физического лица)
Лицензиат
__________________________________________________________________________
(адрес фактического местонахождения объекта организации образования для осуществления
подвида (ов) деятельности
(для организации образования, реализующих общеобразовательные учебные
программы начального образования, основного среднего образования, общего среднего образования)
Лицензиар ________________________________________________________________
(полное наименование органа, выдавшего приложение к лицензии)
Руководитель (уполномоченное лицо) _________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
________________ подпись (для приложений на бумажных носителях)
Номер приложения ______________________
Место выдачи __________________________
Дата выдачи приложения ________________20___года
Приложение 5
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 10 августа 2022 года № 54
Приложение 3-6
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 4
Форма
Уведомление о начале или прекращении
деятельности в качестве налогоплательщика, осуществляющего отдельные виды
деятельности по производству бензина (кроме авиационного), дизельного топлива,
газохола, бензанола, нефраса, смеси легких углеводородов, экологического топлива;
оптовой и (или) розничной реализации бензина (кроме авиационного), дизельного
топлива, газохола, бензанола, нефраса, смеси легких углеводородов,
экологического топлива

6) Қазақстан Республикасының заңдарында қайта ресімдеу туралы талап болған жағдайларда
________________________________________________________________________
7) қызмет түрі атауының өзгеруі
______________________________________________________________________________
8) қызметтің кіші түрі атауының өзгеруі
_____________________________________________________________________________
9) Заңның 35-бабына сәйкес лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның
қолданылуын тоқтату туралы лицензиаттың лицензиарға ерікті түрде
жүгінуі__________________________қағаз жеткізгіште
(егер лицензияны қағаз жеткізгіште алу қажет болған жағдайда Х белгісін қою керек)
Заңды тұлғаның мекенжайы_____________________________________
(елі (шетелдік заңды тұлға үшін), пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені,
көше атауы, үй/ғимарат (стационарлық үй-жай) нөмірі)
Электрондық пошта________________________________________________________
Телефондар _______________________________________________________________
Факс______________________________________________________________________
Банктік шот _______________________________________________________________
(шот нөмірі, банктiң атауы және орналасқан жерi)
Қызметті немесе іс-қимылды (операцияларды) жүзеге асыру объектісінің мекенжайы
_______________________________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат
(стационарлық үй-жай) нөмірі)
______ парақ қоса беріліп отыр.
Осымен:
көрсетілген барлық деректердің ресми байланыстар болып табылатындығы және оларға
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері
бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға
сот тыйым салмайтыны;
қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып
табылатындығы;
өтініш берушінің лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық
жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес
деректерді пайдалануға келісімін беретіні;
өтініш берушінің "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы жұмыскерінің
өтінішті электрондық цифрлық қолтаңбамен растауына келісетіні ("Азаматтарға арналған
үкімет" мемлекеттік корпорациясы арқылы жүгінген жағдайда) расталады.
Басшы________ ______________________________________________
(электрондық цифрлық қолтаңба) (аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), тегi)
Толтыру күні: 20__ жылғы "__" ____________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2022 жылғы 10 тамыздағы
№ 54 Бұйрыққа
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
6-қосымша
Нысан
Лицензия
20____ жылғы "___" ___________ №_____________
________________________________________________________________________________
("Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес
лицензияланатын қызмет түрінің атауы)
_____________________________________________________________________ айналысуға
______________________________________________________________________берілді
(заңды тұлғаның (соның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы,
мекенжайы, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғаның
бизнес-сәйкестендіру нөмірі болмаған жағдайда – шетелдік заңды тұлға
филиалының бизнес-сәйкестендіру нөмірі/жеке
тұлғаның толық тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), жеке
сәйкестендіру нөмірі)
Ерекше шарттары
________________________________________________________________________________
("Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 36-бабына сәйкес)
Ескерту:
________________________________________________________________________________
(иеліктен шығарылатындығы, рұқсаттың класы)
Лицензиар_______________________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
Басшы (уәкiлеттi тұлға) __________________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)
Қолы ______________ (қағаз тасығыштағы лицензиялар үшін)
Алғашқы берілген күні: " " ____________ _______ ж.
Берілген орны _______________________________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2022 жылғы 10 тамыздағы
№ 54 Бұйрыққа
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
8-қосымша
Нысан
Білім беру қызметімен айналысуға арналған лицензияға қосымша
Лицензияның нөмірі ___________________________________________
Лицензияның берілген күні 20___ жылғы ___ ______________________
Лицензияланатын қызмет түрінің кіші түрі(лері)
__________________________________________________________________
("Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес
лицензияланатын қызметтің кіші түрінің атауы)
Шифр/біліктілік
Білім беру деңгейі немесе мамандық және/немесе біліктілік немесе кадр дярлау бағыты
Білім алу нысаны
Қолдану мерзімі
Беру үшін негіз _________________________________________________________
(лицензиардың лицензияны беру туралы бұйрығының нөмірі және күні)
Лицензиат _____________________________________________________________
(заңды тұлғаның (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы, орналасқан жері
(нақты орналасқан жері (бастауыш, негізгі орта, жалпы орта оқу бағдарламаларын іске
асыратын білім беру ұйымдарынына), бизнес-сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғаның бизнес-
сәйкестендіру нөмірі болмаған жағдайда – шетелдік заңды тұлға филиалының бизнес-
сәйкестендіру нөмірі/жеке тұлғаның толық тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), жеке
сәйкестендіру нөмірі)
Лицензиат ________________________________________________________
(білім беру қызметінің кіші түрлерін жүзеге асыратын білім беру ұйымы объектісінің
нақты орналасқан жері (бастауыш, негізгі орта, жалпы орта оқу бағдарламаларын іске
асыратын білім беру ұйымдарынына)
Лицензиар ____________________________________________________________
(лицензияға қосымшаны берген органның толық атауы)
Басшы (уәкiлеттi тұлға) _______________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)
Қолы ______________ (қағаз жеткізгіштегі қосымшалар үшін)
Қосымшаның нөмірі ____________________
Берілген орны _________________________
Қосымшаның берілген күні 20__ жылғы _________________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2022 жылғы 10 тамыздағы
№ 54 Бұйрыққа
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 4 бұйрығына 3-6-қосымша
Нысан
Бензин (авиациялықтан басқа), дизель отынын, газохол, бензанол, нефрас, жеңіл көмірсутектер қоспасы, экологиялық жанармай өндіру, бензинді (авиациялықтан басқа), дизель отынын, газохол, бензанол, нефрас, жеңіл көмірсутектер қоспасы, экологиялық жанармай көтерме және (немесе) бөлшек сауда арқылы өткізу жөніндегі жекелеген қызмет түрлерін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарлама

1. В ____________________________________________________________________
(наименование органа государственных доходов)
2. Настоящим ____________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
или наименование налогоплательщика (налогового агента)
идентификационный номер (ИИН/БИН)___________________________________________
уведомляет о:
☐ начале деятельности в качестве налогоплательщика, осуществляющего отдельные
виды деятельности
☐ прекращении деятельности в качестве налогоплательщика, осуществляющего
отдельные виды деятельности
☐ изменении сведений об объектах налогообложения и (или) объектах, связанных с
налогообложением, указанных в уведомлении
3. Вид деятельности
☐
производство
☐
оптовая и (или) розничная реализация с баз нефтепродуктов (резервуаров)
☐
оптовая реализация с баз нефтепродуктов (резервуаров)
☐
розничная реализация с баз нефтепродуктов (резервуаров)
☐
розничная реализация с автозаправочных станций
4. Вид нефтепродукта:
☐
бензин (кроме авиационного)
☐
дизельное топливо
☐
газохол
☐
бензанол
☐
нефрас
☐
смесь легких углеводородов
☐
экологическое топливо
☐ Представленные приложения: приложение к уведомлению
____________________________________________________________________
5. Местонахождение объекта:
область _____________________________________________________________
город (район) ________________________________________________________
поселок (село) _______________________________________________________
улица (микрорайон) __________________________________________________
номер здания ________________________________________________________
наименование автозаправочной станции _________________________________
наименование базы нефтепродуктов _____________________________________
наименование производителя нефтепродуктов_____________________________
(заполняется поставщиком нефти)
6. По договору переработки нефти поставщика нефти с производителем
нефтепродуктов
☐
Сведения, указанные в договоре переработки нефти поставщика нефти с
производителем нефтепродуктов:
1) номер договора ____________________________________________________
2) дата заключения договора "___" _________ 20__ года
3) срок действия договора с "___" ______20__ года по "___" ____20____ года
Сведения, указанные в договоре переработки нефти и (или) газового конденсата или
приложении (спецификации) к договору с производителем нефтепродуктов:
1) объемы нефти и (или) газового конденсата, тонны (всего):________________

1. ___________________________________________________________________________
(мемлекеттік кірістер органының атауы)
2. Осымен____________________________________________________________________
(Салық төлеушінің (салық агентінің) тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын
куәландыратын кұжатта көрсетілсе) немесе атауы)
сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН)___________________________________________________
жөніндегі жекелеген қызмет түрлерін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті бастағаны
жөніндегі жекелеген қызмет түрлерін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті тоқтатқаны
хабарламада көрсетiлген салық салу объектілерінің және (немесе) салық салуға байланысты
объектілернің туралы мәлiметтер өзгергені туралы хабарлайды
3. Қызметтің түрі
өндіру
мұнай өнімдері базаларынан (резервуарлардан) көтерме және (немесе) бөлшек саудада өткізу
мұнай өнімдері базаларынан (резервуарлардан) көтерме саудада өткізу
мұнай өнімдері базаларынан (резервуарлардан) бөлшек саудада өткізу
автожанармай құю станциясыларынан бөлшек саудада өткізу
4. Мұнай өнімінің түрі:
бензин (авиациялықтан басқа)
дизель отыны
газохол
бензанол
нефрас
жеңіл көмірсутектер қоспасы
экологиялық жанармай
Ұсынылған қосымшалар: хабарламаға қосымша
☐ _________________________________________________________________
5. Объектінің орналасқан орны:
облыс _____________________________________________________________
қала (аудан) __________________________________________________________________
село (ауыл)________________________________________________________
көше (шағын аудан) _________________________________________________
ғимараттың нөмірі __________________________________________________
автожанармай құю станциясының атауы________________________________
мұнай өнімдері базасының атауы______________________________________
мұнай өнімдерін өндірушiнің атауы____________________________________
(мұнай жеткізуші толтырады)
6. Мұнай жеткізушінің мұнай өнімдерін өндірушімен жасаған мұнай өңдеу шарты бойынша
Мұнай жеткізушінің мұнай өнімдерін өндірушімен жасаған мұнай өңдеу шартында
көрсетілген мәліметтер:
1) шарттың нөмірі_____________________________________________________________
2) шарт жасасу күні 20__ жылғы "___" __________
3) шарттың қолданыс мерзімі 20__ жылғы "___" _________ бастап 20__ жылғы "___" _________ дейін
Мұнай өнімдерін өндірушімен мұнайды және (немесе) газ конденсатын өңдеу шартында
немесе шарттың қосымшасында (ерекшелікте) көрсетілген мәліметтер:
1) мұнайдың және (немесе) газ конденсатының көлемі, тонна (барлығы): ________________

2) объемы выхода бензина (кроме авиационного), тонны (всего): ____________
3) объемы выхода дизельного топлива, тонны (всего): _____________________
4) объемы выхода газохола, тонны (всего): _______________________________
5) объемы выхода бензанола, тонны (всего): ______________________________
6) объемы выхода нефраса, тонны (всего): ________________________________
7) объемы выхода смеси легких углеводородов, тонны (всего): _______________
8) объемы выхода экологического топливо, тонны (всего): ___________________
7. По договору поручения
☐
Сведения, указанные в договоре поручения:
1) наименование владельца автозаправочной станции __________________________
2) номер договора ________________________________________________________
3) дата заключения договора "___" _________ 20__ года
4) срок действия договора с "___" _______ 20__ года по "___" ____20__ года
8. Резервуары (емкости) находящиеся:
☐
на праве собственности
☐
по договору аренды
☐
по договору переработки нефти поставщика нефти с производителем нефтепродуктов
1) тип емкости:
☐ стационарный
☐ передвижной
2) техническая характеристика емкостей:
вид нефтепродукта
количество емкостей,
штук (всего)
объем емкостей,
тонн (всего)
Бензин (кроме авиацонного)
Дизельное топливо
Газохол
Нефрас
Смесь легких углеводородов
Экологическое топливо
(если количество емкостей больше 1 заполняется приложение к уведомлению)
3) сведения о передвижном типе емкости:
государственный регистрационный номерной знак транспортного средства и (или)
прицепа_____________________________________________________________
марка транспортного средства __________________________________________
9. Сведения об автозаправочной станции:
☐
на праве собственности
☐
по договору аренды
☐
по договору поручения
1) тип автозаправочной станции:
☐
стационарная
☐
контейнерная
☐
передвижная
2) емкости:
количество емкостей, штук (всего)_______________________
объем емкостей, тонн (всего)____________________________
3) количество топливо-раздаточных колонок, штук _________
4) количество заправочных пистолетов, штук ______________
5) сведения о передвижном типе автозаправочной станции:
государственный регистрационный номерной знак транспортного средства
____________________________________________________________________
марка транспортного средства __________________________________________
10. Сведения, указанные в акте на право собственности на земельный участок
(на право постоянного землепользования):
1) номер акта ________________________________________________________
2) дата выдачи акта "___" _________ 20__ года

2) бензиннің алыну (авиациялықтан басқа) көлемі тонна (барлығы):_____________________
3) дизель отынының алыну көлемі тонна (барлығы): ________________
4) газохол алыну көлемі тонна (барлығы): _________________________________
5) бензанол алыну көлемі тонна (барлығы): _________________________________
6) нефрас алыну көлемі тонна (барлығы): _________________________________
7) жеңіл көмірсутектер қоспасының алыну көлемі тонна (барлығы):
8) экологиялық жанармай қоспасының алыну көлемі тонна (барлығы):
7. Тапсырма шарты бойынша
Тапсырма шартында көрсетілген мәліметтер:
1) автожанармай құю станциясын иеленушінің атауы __________________________________
2) шарттың нөмірі________________________
20__ жылғы "___" __________
4) шарттың қолданыс мерзімі 20__ жылғы "___" _________ бастап 20__ жылғы "___" _________ дейін
8. Резервуарлар (ыдыстар):
меншік құқығында
жалдау шарты бойынша
мұнай жеткізушінің мұнай өнiмдерiн өндiрушiмен жасаған мұнайды өңдеу шарты бойынша орналасқан
1) ыдыстың түрі:
стационарлық
жылжымалы
2) ыдыстардың техникалық сипаттамасы:
Мұнай өнімінің түрі
ыдыстар саны, данасы (барлығы)
ыдыстар көлемі, тонна (барлығы)
Бензин (авиациялықтан басқа)
Дизель отыны
Газохол
Нефрас
Жеңіл көмірсутектер қоспасы
Экологиялық жанармай
(ыдыстардың саны 1-ден артық болса, хабарламаға қосымша толтырылады)
3) ыдыстың жылжымалы түрі туралы мәліметтер:
көлік құралының және (немесе) тіркеменің мемлекеттік тіркеу нөмірлік белгісі
________________________________________________________
көлік құралының маркасы ______________________________________
9. Автожанармай құю станциясы туралы мәліметтер:
меншік құқығында
жалдау шарты бойынша
тапсырма шарты бойынша
1) автожанармай құю станциясының типі:
стационарлық
контейнерлік
жылжымалы
2) ыдыстар:
ыдыстар саны, данасы (барлығы) ___________________________________________________
ыдыстар көлемі, тонна (барлығы) ___________________________________________________
3) отын бөлу колонкаларының саны, данасы _________________________________________
4) май құю пистолеттерінің саны, данасы_____________________________________________
5) автожанармай құю станциясының жылжымалы типі туралы мәліметтер:
Көлік құралының мемлекеттік тіркеу нөмірлік белгісі _________________________________
көлік құралының маркасы _________________________________________________________
10. Жер учаскесіне меншік құқығы (тұрақты жер пайдалану құқығы) актісінде
көрсетілген мәліметтер:
1) акті нөмірі___________________________________________________
2) актінің берілген күні 20__ жылғы "___" __________________________________________

3) площадь земельного участка, кв. м ____________________________________
4) кадастровый номер земельного участка ________________________________
11. Сведения, указанные в договоре о временном землепользовании:
1) вид временного землепользования:
☐
возмездное
☐
безвозмездное
2) номер договора ____________________________________________________
3) дата заключения договора "___" _________ 20__ года
4) срок действия договора с "___" _______ 20__ года по "___" ____20__ года
5) площадь земельного участка, кв.м_____________________________________
6) кадастровый номер земельного участка_________________________________
7) ИИН/БИН арендодателя _____________________________________________
8) Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
или наименование арендодателя _______________________________
12. Сведения, указанные в свидетельстве о государственной регистрации прав на
недвижимое имущество:
1) номер свидетельства _______________________________________________
2) дата выдачи свидетельства "___" _________ 20__ года
3) площадь помещения, кв.м____________________________________________
13. Сведения, указанные в договоре аренды недвижимого имущества:
1) номер договора ____________________________________________________
2) дата заключения договора "___" ________ 20__ года
3) срок действия договора с "___" _______20__ года по "___" ____ 20__ года
4) площадь помещения, кв.м____________________________________________
5) ИИН/БИН арендодателя_____________________________________________
6) Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
или наименование арендодателя
__________________________________________________________________
14. К уведомлению прилагаются копии следующих документов:
☐
подтверждающих право собственности производственного объекта производителя нефтепродуктов;
☐
договор аренды производственного объекта производителя нефтепродуктов;
☐
подтверждающих право собственности базы нефтепродуктов (резервуара);
☐
договор аренды базы нефтепродуктов (резервуара);
☐
подтверждающих право собственности автозаправочной станции;
☐
договор аренды автозаправочной станции;
☐
договор переработки нефти поставщика нефти с производителем нефтепродуктов;
☐
договор поручения с владельцем автозаправочной станции
15. Подавая данное уведомление, заявитель:
подтверждает, что указанные в уведомлении данные являются официальными и на
них может быть направлена любая информация по вопросам осуществления деятельности
или действия;
подтверждает, что все прилагаемые документы соответствуют действительности
и являются действительными;
дает согласие на сбор и обработку персональных данных, представленных в настоящем уведомлении;
несет ответственность в соответствии с законами Республики Казахстан за достоверность и полноту
сведений, указанных в настоящем уведомлении.

3) жер учаскесінің ауданы, шаршы метр _____________________________________________
4) жер учаскесінің кадастрлық нөмірі________________________________________________
11. Уақытша жер пайдалану туралы шартта көрсетілген мәліметтер:
1) уақытша жер пайдалану түрі:
өтеулі
өтеусіз
2) шарт нөмірі____________________________________________________
3) шарт жасасу күні 20__ жылғы "___" __________
4) шарттың қолданыс мерзімі 20__ жылғы "___" _________ бастап 20__ жылғы "___" _________ дейін
5) жер учаскесінің ауданы, шаршы метр _____________________________________________
6) жер учаскесінің кадастрлық нөмірі ______________________________________________
7) жалға берушінің ЖСН/БСН-і_________________________
8) жалға берушінің аты-жөні (егер ол жеке басын куәландыратын кұжатта көрсетілсе) немесе
атауы__________________________________________________________
12. Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы куәлікте көрсетілген мәліметтер:
1) куәлік нөмірі___________________________________________________
2) куәліктің берілген күні 20__ жылғы "___" __________
3) үй-жай алаңы, шаршы метр _____________________________________________________
13. Жылжымайтын мүлікті жалдау шартында көрсетілген мәліметтер:
1) шарт нөмірі____________________________________________________
2) шарт жасасу күні 20__ жылғы "___" __________
3) шарттың қолданыс мерзімі 20__ жылғы "___" _________ бастап 20__ жылғы "___" _________ дейін
4) үй-жай ауданы, шаршы метр ____________________________________________________
5) жалға берушінің ЖСН/БСН-і____________________________
6) жалға берушінің аты-жөні (егер ол жеке басын куәландыратын кұжатта көрсетілсе) немесе
атауы _______________________________________________________________
14. Хабарламаға мынадай құжаттардың көшірмелері қоса беріледі:
мұнай өнiмдерiн өндiрушiнiң өндiрiстік объектiсiнің меншiк құқығын растайтын;
мұнай өнiмдерiн өндiрушiнiң өндiрiстік объектiсiн жалға алу шарты;
мұнай өнімдері базасының (резервуардың) меншiк құқығын растайтын;
мұнай өнімдері базасын (резервуарды) жалға алу шарты;
автожанармай құю станциясының меншiк құқығын растайтын;
автожанармай құю станциясын жалға алу шарты;
мұнай жеткізушінің мұнай өнiмдерiн өндiрушiмен жасаған мұнай өңдеу шарты;
автожанармай құю станциясын иеленушімен жасаған тапсырма шарты
15. Осы хабарламаны бере отырып, өтініш беруші:
хабарламада көрсетілген деректер ресми болып табылады және оларға қызметті немесе іс-
қимылды жүзеге асыру мәселелері бойынша кез-келген ақпарат жолдануы мүмкіндігін растайды;
қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетінін және жарамды болып
табылатындығын растайды;
осы хабарламада берілген дербес деректерді жинауға және өңдеуге келісімін береді;
Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес осы хабарламада көрсетілген мәліметтердің
дұрыстығы мен толықтығы үшін жауап береді.

16. Заявитель_______________________________________ ___________
(Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, (подпись)
удостоверяющем личность)
Место печати (в случае наличия)
Дата и время подачи: "___" ____________20__ года "__" час "__" мин
17. Дата почтового штемпеля "___" ____________20__ года (заполняется в случае
подачи уведомления по почте)
Укажите номер текущего листа
Приложение к уведомлению о начале или прекращении деятельности в качестве
налогоплательщика, осуществляющего отдельные виды деятельности по производству
бензина (кроме авиационного), дизельного топлива, газохола, бензанола, нефраса, смеси
легких углеводородов, экологического топлива, оптовой и (или) розничной реализации
бензина (кроме авиационного), дизельного топлива, газохола, бензанола, нефраса, смеси
легких углеводородов, экологического топлива
Идентификационный номер (ИИН/БИН) ____________________________
Общее количество листов _______
Сведения о емкостях
☐
на праве собственности
☐
по договору аренды
☐
по договору переработки нефти поставщика нефти с производителем нефтепродуктов
Вид нефтепродукта: бензин (кроме авиационного)
количество емкостей, штук (всего)
объем емкостей, тонн (всего)
млн. тыс. целые дробные
инвентарный №
объем (вместимость) емкости, тонны
млн. тыс. целые дробные
Вид нефтепродукта: дизельное топливо
количество емкостей, штук (всего)
объем емкостей, тонн (всего)
млн. тыс. целые дробные
инвентарный №
объем (вместимость) емкости, тонны
млн. тыс. целые дробные
Вид нефтепродукта: газохол
количество емкостей, штук (всего)
объем емкостей, тонн (всего)
млн. тыс. целые дробные
инвентарный №
объем (вместимость) емкости, тонны
млн. тыс. целые дробные
Вид нефтепродукта: бензанол
количество емкостей, штук (всего)
объем емкостей, тонн (всего)
млн. тыс. целые дробные
инвентарный №
объем (вместимость) емкости, тонны
млн. тыс. целые дробные
Вид нефтепродукта: нефрас
количество емкостей, штук (всего)
объем емкостей, тонн (всего)
млн. тыс. целые дробные
инвентарный №
объем (вместимость) емкости, тонны
млн. тыс. целые дробные
Вид нефтепродукта: смесь легких углеводородов
количество емкостей, штук (всего)
объем емкостей, тонн (всего)
млн. тыс. целые дробные
инвентарный №
объем (вместимость) емкости, тонны
млн. тыс. целые дробные
Вид нефтепродукта: экологическое топливо
количество емкостей, штук (всего)
объем емкостей, тонн (всего)
млн. тыс. целые дробные
инвентарный №
объем (вместимость) емкости, тонны
млн. тыс. целые дробные
Приложение 6
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 10 августа 2022 года № 54

16. Өтініш беруші_________________________________ ____________
(тегі, аты әкесінің аты (егер ол жеке басын (қолы) куәландыратын құжатта көрсетілсе)
Мөр орны (бар болған жағдайда)
Берілген күні және уақыты: 20__ жылғы "___" _________ "__" сағ "__" мин
17. Пошта штемпелінің күні 20__ жылғы "___" __________
(хабарлама пошта арқылы тапсырылған жағдайда толтырылады)
Ағымдағы парақтың нөмірін көрсетіңіз
Бензин (авиациялықтан басқа), дизель отынын, газохол, бензанол, нефрас, жеңіл
көмірсутектер қоспасы, экологиялық жанармай өндіру, бензинді (авиациялықтан
басқа), дизель отынын, газохол, бензанол, нефрас, жеңіл көмірсутектер қоспасы,
экологиялық жанармай көтерме және (немесе) бөлшек сауда арқылы өткізу жөніндегі
жекелеген қызмет түрлерін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті бастағаны
немесе тоқтатқаны туралы хабарламаға қосымша
Сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН)________________________________
Парақтардың жалпы саны_______
Ыдыстар туралы мәліметтер
меншік құқығында
жалдау шарты бойынша
мұнай берушінің мұнай өнiмдерiн өндiрушiмен жасаған мұнайды өңдеу шарты бойынша
Мұнай өнімінің түрі: бензин (авиациялықтан басқа)
Ыдыстар саны,
данасы (барлығы)
Ыдыстар көлемі, тонна (барлығы)
млн. мың. бүтін бөлшек
Түгендеу №
Ыдыстың көлемі (сыйымдылығы), тонна
млн. мың. бүтін бөлшек
Мұнай өнімінің түрі: дизель отыны
Ыдыстар саны,
данасы (барлығы)
Ыдыстар көлемі, тонна (барлығы)
млн. мың. бүтін бөлшек
Түгендеу №
Ыдыстың көлемі (сыйымдылығы), тонна
млн. мың. бүтін бөлшек
Мұнай өнімінің түрі: газохол
Ыдыстар саны,
данасы (барлығы)
Ыдыстар көлемі, тонна (барлығы)
млн. мың. бүтін бөлшек
Түгендеу №
Ыдыстың көлемі (сыйымдылығы), тонна
млн. мың. бүтін бөлшек
Мұнай өнімінің түрі: бензанол
Ыдыстар саны,
данасы (барлығы)
Ыдыстар көлемі, тонна (барлығы)
млн. мың. бүтін бөлшек
Түгендеу №
Ыдыстың көлемі (сыйымдылығы), тонна
млн. мың. бүтін бөлшек
Мұнай өнімінің түрі: нефрас
Ыдыстар саны,
данасы (барлығы)
Ыдыстар көлемі, тонна (барлығы)
млн. мың. бүтін бөлшек
Түгендеу №
Ыдыстың көлемі (сыйымдылығы), тонна
млн. мың. бүтін бөлшек
Мұнай өнімінің түрі: жеңіл көмірсутектер қоспасы
Ыдыстар саны,
данасы (барлығы)
Ыдыстар көлемі, тонна (барлығы)
млн. мың. бүтін бөлшек
Түгендеу №
Ыдыстың көлемі (сыйымдылығы), тонна
млн. мың. бүтін бөлшек
Мұнай өнімінің түрі: экологиялық жанармай
Ыдыстар саны,
данасы (барлығы)
Ыдыстар көлемі, тонна (барлығы)
млн. мың. бүтін бөлшек
Түгендеу №
Ыдыстың көлемі (сыйымдылығы), тонна
млн. мың. бүтін бөлшек
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2022 жылғы 10 тамыздағы
№ 54 Бұйрыққа
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 4 бұйрығына

Приложение 3-11
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 4
Форма
Уведомление о начале или прекращении эксплуатации радиоэлектронных средств
1. В ______________________________________________________________________
(полное наименование территориального государственного органа по месту
________________________________________________________________________________
использования радиочастотного спектра)
2. Настоящим ______________________________________________________________
(полное наименование пользователя радиочастотного спектра,
________________________________________________________________________________
бизнес-идентификационный номер юридического лица (при наличии) (в том числе
________________________________________________________________________________
филиала или представительства иностранного юридического лица), индивидуальный
идентификационный номер физического лица)
Уведомляет о:
начале осуществления деятельности по
________________________________________________________________________________
прекращении осуществления деятельности по
________________________________________________________________________________
(указывается наименование деятельности)
изменении:
юридического адреса физического лица _______________________________________
места нахождения юридического лица _________________________________________
адреса осуществления деятельности или действий _______________________________
(в соответствующем поле ставится знак Х)
данных, указанных в уведомлении* ___________________________________________
3. Адрес места нахождения юридического лица/юридический адрес физического лица
________________________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, улицы, номер дома, здания
(стационарного помещения)
4. Электронная почта _________________________________________
5. Телефоны _________________________________________________
6. Факс ______________________________________________________
7. Адрес (а) осуществления деятельности
_______________________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город,
________________________________________________________________________________
район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома, здания (стационарного
помещения)
8. Разрешения на использование радиочастотного спектра (в случае если
законодательством предусмотрено получение разрешения):
_______________________________________________________________________________
(№, дата выдачи и наименование уполномоченного органа, кем выдан документ)

3-11-қосымша
Нысан
Радиоэлектрондық құралдарды пайдалануды бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарлама
1. _____________________________________________________________________________
(радиожиілік спектрін пайдалану орны бойынша аумақтық
_______________________________________________________________________________
мемлекеттік органның толық атауы)
2. Осы арқылы ___________________________________________________________________
(радиожиілік спектрінің пайдаланушысының толық атауы,
________________________________________________________________________________
заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру нөмірі (бар болған жағдайда) (оның ішінде шетелдік заңды
________________________________________________________________________________
тұлғаның филиалы немесе өкілдігі), жеке тұлғаның жеке сәйкестендіру нөмірі
_______________________________________________________________________________
______________________________________ бойынша қызметті жүзеге асырудың басталғаны
________________________________________________________________________________
____________________________________ бойынша қызметті жүзеге асырудың тоқтатылғаны
(қызметтің атауы көрсетіледі)
жеке тұлғаның заңды мекенжайының _______________________________________________
заңды тұлғаның орналасқан орнының ______________________________________________
қызметті немесе іс-әрекетті жүзеге асыру орнының ___________________________________
(тиісті жолға X белгісі қойылады)
хабарламада көрсетілген деректердің* ______________________________________________
өзгергені туралы хабардар етеді.
3. Заңды тұлғаның орналасқан орнының/ жеке тұлғаның заңды мекенжайы
________________________________________________________________________________
(пошталық индекс, облыс, қала, аудан, елді мекен, көше атауы, үй, ғимарат (стационарлық
үй-жайдың) нөмірі
4. Электронды пошта _____________________________________________________________
5. Телефон _____________________________________________________________________
6. Факс _________________________________________________________________________
7. Қызметті жүзеге асыру мекенжайы _______________________________________________
(пошталық индексі, аудан, қала, аудан, елді мекен, көше атауы, үй, ғимарат (стационарлық
үй-жайдың) нөмірі
8. Радиожиілік спектрін пайдалануға арналған рұқсат (егер заңнамада рұқсат алу көзделсе):
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(№, берілген күні және құжатты берген уәкілетті органның атауы)

9. Разрешения на использование радиочастотного спектра (в случае, совместного
использования РЧС):
________________________________________________________________________________
(№, дата выдачи и наименование уполномоченного органа, кем выдан документ)
10. Наименование организации, с кем будет совместно использована частота:
________________________________________________________________________________
(полное наименование пользователя радиочастотного спектра, бизнес-
дентификационный номер юридического лица)
11. Договор о совместном использовании радиочастотного спектра
________________________________________________________________________________
(номер договора о совместном использовании радиочастотного спектра)
12. Сертификат или декларация соответствия на РЭС Республики Казахстан,
выданные при ввозе оборудования (в случае, если оборудование ввезено из государства-
участника Евразийского экономического союза, предоставляется сертификат и декларация
соответствия на РЭС государства-участника Евразийского экономического союза):
________________________________________________________________________________
(№, дата выдачи и наименование организаций, кем выдан документ)
13. Заключение на проектную документацию, согласованное ведомством
уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
в соответствии с Санитарными правилами "Санитарно-эпидемиологические требования к
радиотехническим объектам", утвержденными приказом Министра здравоохранения
Республики Казахстан от 28 февраля 2022 года № ҚР ДСМ-19 (в случае, если предусмотрено
оформление санитарно-эпидемиологического заключения на проектную документацию) или
основание о том, что не предусмотрено оформление санитарно-эпидемиологического
заключения на проектную документацию:
________________________________________________________________________________
(№, дата выдачи документа и наименование организации, кем выдан документ)
14. Заключение электромагнитной совместимости на РЭС (в случае, если
предусмотрено получение заключения электромагнитной совместимости на РЭС):
________________________________________________________________________________
(№, дата выдачи документа и наименование организации, кем выдан документ)
15. Настоящим уведомляю о начале эксплуатации РЭС по нижеуказанному адресу
со следующими техническими параметрами:
п/н
Тип использования
Подвижная (ПС)/
Стационарная (БС)
1)
Область
2)
Район
3)
Населенный пункт
4)
Место установки (улица, дом) **
5)
Географические координаты**
6)
Вид связи

9. Радиожиілік спектрін пайдалануға арналған рұқсат (РЖС-ді бірлесіп пайдаланған жағдайда):
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(№, берілген күні және құжатты берген уәкілетті органның атауы)
10. Жиілік бірлесіп қолданылатын ұйымның атауы: ___________________________________
(радиожиілік спектрінің
________________________________________________________________________________
пайдаланушысының толық атауы, заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру нөмірі)
11. Радиожиілік спектрін бірлесіп пайдалану туралы шарт ______________________________
________________________________________________________________________________
(радиожиілік спектрін бірлесіп пайдалану туралы келісімнің нөмірі)
12. Жабдықтарды әкелу кезінде берілген Қазақстан Республикасының РЭҚ сертификаты
немесе сәйкестік декларациясы (егер жабдық Еуразиялық экономикалық одағына қатысушы
мемлекеттен әкелінген жағдайда, Еуразиялық экономикалық одағына қатысушы мемлекеттің
РЭҚ сертификаты және сәйкестік декларациясы ұсынылады):
________________________________________________________________________________
(№, берілген күні және құжатты берген уәкілетті ұйымның атауы)
13. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2022 жылғы 28 ақпандағы № ҚР
ДСМ-19 бұйрығымен бекітілген "Радиотехникалық объектілерге қойылатын санитариялық-
эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларына сәйкес (егер жобалау
құжаттамасына санитариялық-эпидемиологиялық қорытындыны ресімдеу көзделген
жағдайда) халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы
уәкілетті органның ведомствосымен келісілген жобалау құжаттамасына арналған қорытынды
немесе жобалау құжаттамасына арналған санитариялық-эпидемиологиялық қорытындыны
ресімдеу көзделмегені туралы негіздеме:
________________________________________________________________________________
(құжаттың №, берілген күні және құжатты берген ұйымның атауы)
14. РЭҚ электромагниттік үйлесімділік қорытындысы (РЭҚ-та электромагниттік үйлесімділік
қорытындысын алу көзделген жағдайда):
_______________________________________________________________________________
(№, құжаттың берілген күні және құжатты берген ұйымның атауы)
15. Осымен мына техникалық параметрлермен төмендегі мекенжай бойынша РЭҚ
жұмысының басталғаны туралы хабарлаймын:
р/н
Пайдалану типі
Жылжымалы (ЖҚ)/
Стационарлық (БҚ)
1)
Облыс
2)
Аудан
3)
Елді мекен
4)
Орнату орны (көше, үй)**
5)
Географиялық координаттары **
6)
Байланыс түрі

1. В ______________________________________________________________________
(наименование органа государственных доходов)
2. Настоящим _____________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
или наименование налогоплательщика (налогового агента) идентификационный
номер (ИИН/БИН) _________________________________________________________
уведомляет о:
начале деятельности в качестве налогоплательщика, осуществляющего отдельные
виды деятельности
прекращении деятельности в качестве налогоплательщика, осуществляющего
отдельные виды деятельности
изменении сведений об объектах налогообложения и (или) объектах, связанных с
налогообложением, указанных в уведомлении
3. Вид деятельности
производство, сборка (комплектация) подакцизных товаров, предусмотренных
подпунктом 6) части первой статьи 462 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и
других обязательных платежах в бюджет"
4. Вид:
моторные транспортные средства, предназначенные для перевозки 10 и более человек
с объемом двигателя более 3000 кубических сантиметров, за исключением микроавтобусов,
автобусов и троллейбусов;
автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные
для перевозки людей с объемом двигателя более 3000 кубических сантиметров (кроме
автомобилей с ручным управлением или адаптером ручного управления, специально
предназначенных для лиц с инвалидностью);
моторные транспортные средства на шасси легкового автомобиля с платформой
для грузов и кабиной водителя, отделенной от грузового отсека жесткой стационарной
перегородкой, с объемом двигателя более 3000 кубических сантиметров (кроме автомобилей
с ручным управлением или адаптером ручного управления, специально предназначенных для
лиц с инвалидностью);
5. Место нахождения объекта:
область ___________________________________________________________________
город (район) ______________________________________________________________
поселок (село) _____________________________________________________________
улица (микрорайон) ________________________________________________________
номер дома _______________________________________________________________
6. Сведения об объектах:
А. Количество помещении, (шт)__________
Б. Общая занимаемая площадь складов, (кв.м)__________
7. Сведения о земельных участках:
А. Количество земельных участков, (шт)__________
Б. Общая площадь земельного участка, (га)__________
8. Вид собственности:
на праве собственности
А. наименование правоустанавливающего документа ______________________
Б. номер правоустанавливающего документа _____________________________
В. дата правоустанавливающего документа ______________________________
по договору аренды
А. номер договора аренды _____________________________________________
Б. дата договора аренды "__" ______ 20__ года

1. ______________________________________________________________________________
(мемлекеттік кірістер органының атауы)
2. Осымен _____________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
(Салық төлеушінің (салық агентінің) тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын
куәландыратын кұжатта көрсетілсе) немесе атауы) сәйкестендіру нөмірі
(ЖСН/БСН) ____________________________________________ :
жекелеген қызмет түрлерін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті бастағаны жөніндегі
жекелеген қызмет түрлерін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті тоқтатқаны жөніндегі
хабарламада көрсетiлген салық салу объектілерінің және (немесе) салық салуға байланысты
объектілернің туралы мәлiметтер өзгергені туралы хабарлайды.
3. Қызметтің түрі:
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер
туралы" кодексінің 462-бабы бірінші бөлігінің 6) тармақшасында көзделген акцизделетін
тауарларды өндіру, жинауды (жинақтауды) жүзеге асыру
4. – Түрі:
шағын автобустарды, автобустар мен троллейбустарды қоспағанда, қозғалтқышының көлемі
3000 текше сантиметрден асатын, 10 және одан да көп адам тасымалдауға арналған моторлы
көлік құралдары;
қозғалтқышының көлемі 3000 текше сантиметрден асатын, адамдар тасымалдауға арналған
жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (арнайы мүгедектігі бар
адамдарға арналған қолмен басқарылатын немесе қолмен басқару адаптері бар
автомобильдерден басқа);
қозғалтқышының көлемі 3000 текше сантиметрден асатын, жүкке арналған платформасы
және жүк бөлiгiнен қатты стационарлық қабырғамен бөлінген жүргiзушi кабинасы бар жеңіл
автомобиль шассиiндегi моторлы көлік құралдары (арнайы мүгедектігі бар адамдарға
арналған қолмен басқарылатын немесе қолмен басқару адаптері бар автомобильдерден
басқа);
5. Объектінің орналасқан орны:
облыс ______________________________________________________________
қала (аудан) ________________________________________________________
село (ауыл) _________________________________________________________
көше (шағын аудан) __________________________________________________
үй нөмірі ___________________________________________________________
6. Объектілер туралы мәліметтер:
А. Объектілер саны, (дана)__________
Б. Қоймалардың жалпы орын иеленген ауданы, (ш.м)__________
7. Жер учаскілер туралы мәліметтер:
А. Жер учаскілер саны, (дана)__________
Б. Жер учаскесінің жалпы ауданы, (га)__________
8. Меншік құқығының түрі:
меншік құқығында
А. құқық белгілейтін құжат атауы ______________________
Б. құқық белгілейтін құжат нөмірі _____________________________
В. құқық белгілейтін құжаттың күні "___" _________ 20__ ж.
жалдау шарты бойынша
А. жалдау шартының нөмірі_____________________________________________
Б. жалдау шартының күні "___" _________ 20__ ж.

В. срок действия договора аренды "__" _____ 20__ года по "__" ____ 20__ года
9. Заявитель _______________________________________________ ______________
(Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе,
(подпись) удостоверяющем личность)
Место печати
(в случае наличия)
Дата и время подачи: "___" ____________20__ года
10. Дата почтового штемпеля "__" ______20__ года
(заполняется в случае подачи уведомления по почте)

В. жалдау шартының қолданылу мерзімі "___" _______ 20__ ж. "___" ____ 20__ ж. Дейін
9. Өтініш беруші _______________________________________ __________
(тегі, аты әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе) (қолы)
Мөр орны
(бар болған жағдайда)
Берілген күні: 20__ жылғы "___" _________
10. Пошта штемпелінің күні 20 __ жылғы "___" __________
(хабарлама пошта арқылы тапсырылған жағдайда толтырылады)