О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Нур-Султан
Решение маслихата города Нур-Султана от 25 мая 2022 года № 180/25-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июня 2022 года № 28337
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Нур-Султан РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Нур-Султан:
1) решение "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат маслихата города Нур-Султан" и его описания" от 27 декабря 2016 года № 100/14-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №1090);
2) решение "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 27 декабря 2016 года №100/14-V "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат маслихата города Астаны" и его описания" от 26 сентября 2019 года №434/55-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №1249).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
города Нур-Султана
Е. Каналимов

Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2022 жылғы 25 мамырдағы № 180/25-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 маусымда № 28337 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Нұр-Сұлтан қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік қуәлігін беру және оны сипаттау қағидасын бекіту туралы" 2016 жылғы 27 желтоқсандағы № 100/14-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1090 болып тіркелген) шешімі;
2) "Астана қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік қуәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 27 желтоқсандағы № 100/14-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 434/55-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №1249 болып тіркелген) шешімі.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатның хатшысы Е. Каналимов