О признании утратившими силу решений Акмолинского областного маслихата
Решение Акмолинского областного маслихата от 14 сентября 2022 года № 7С-20-6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 сентября 2022 года № 29589
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
решение Акмолинского областного маслихата "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек, отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в городах и других населенных пунктах в Акмолинской области" от 30 сентября 2015 года № 5С-41-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5012);
решение Акмолинского областного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 30 сентября 2015 года № 5С-41-8 "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек, отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в городах и других населенных пунктах Акмолинской области" от 12 декабря 2016 года № 6С-7-15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5722).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Акмолинского областного маслихата Т.Жунусов

Ақмола облыстық мәслихатының шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 7С-20-6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 қыркүйекте № 29589 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
Ақмола облыстық мәслихатының "Ақмола облысының қалаларында және басқа елді мекендерінде иттер мен мысықтарды асырау және серуендету, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою Қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 5С-41-8 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5012 болып тіркелген);
Ақмола облыстық мәслихатының "Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 5С-41-8 "Ақмола облысының қалаларында және басқа да елді мекендерінде иттер мен мысықтарды асырау және серуендету, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 6С-7-15 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5722 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихатының хатшысы Т.Жунусов