Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Айтекебийского района
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 26 декабря 2022 года № 290. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2022 года № 31499
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель в населенных пунктах Айтекебийского района, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Айтекебийского района, согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Айтекебийского
районного маслихата
Е. Тансыкбаев
Приложение -1 к решению
Айтекебийского районного
маслихата от 26 декабря 2022
года № 290
Проект (схема) зонирования земель сельских населенных пунктов Айтекебиского района
приложение - 2 к решению
Айтекебийского районного
маслихата от 26 декабря 2022
года № 290
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Айтекебийского района
р/с
Номер зоны
Границы оценочных зон Айтекебийского района
Поправочный коэффициент
1
2
3
4
1
I
Граница села Темирбек Жургенова граничит на севере с улицами М. Утемисулы, М. Макатаева, Богетколь, Тынгерлер, на востоке с улицами В. А. Паркова, Т. Шонанулы, с улицей №2, на юге с улицами Кайрансуат, Акдала, С. Муканова, на Западе с улицами А. Молдагуловой, Ж. Бахадур.
1,50
1,50
II

Әйтеке би ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 290 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 желтоқсанда № 31499 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Әйтеке би ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы), осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Әйтеке би ауданының елді мекендеріндегі жерлерін бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері, осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Тансыкбаев
Әйтеке би аудандық
мәслихаттың 2022 жылғы 26
желтоқсандағы № 290 шешіміне
1-қосымша
Әйтеке би ауданының ауылдық елді мекендері жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Әйтеке би аудандық
мәслихаттың 2022 жылғы 26
желтоқсандағы № 290 шешіміне
2- қосымша
Әйтеке би ауданының ауылдық елді мекендері жерлерін бағалау аймақтарының шекаралары мен жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
р/с
Аймақ нөмірі
Әйтеке би ауданының бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффициенті
1
2
3
4
1
I
Темірбек Жүргенов ауылының шекарасы солтүстігінде М.Өтемісұлы, М.Мақатаев, Бөгеткөл, Тыңгерлер көшелерімен, шығысында В.А.Парков, Т.Шонанұлы, № 2 көшелерімен, оңтүстігінде Қайрансуат, Ақдала, С.Мұқанов көшелерімен, батысында Ә.Молдғұлова, Ж.БаҺадүр көшелерімен шектеседі.
1,50
1,50
II