О внесении изменений и дополнения в решение Талдыкорганского городского маслихата от 28 марта 2018 года № 167 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Талдыкорган"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 30 марта 2022 года № 137. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 апреля 2022 года № 27512. Утратило силу решением маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 15 ноября 2023 года № 11-68
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 15.11.2023 № 11-68 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Талдыкорган" от 28 марта 2018 года № 167 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4644) следующие изменения и дополнение:
в пункте 7:
подпункты 2), 3), 4) изложить в следующей новой редакции:
"2) ветераны боевых действий на территории других государств – 52 месячных расчетных показателей;";
"3) ветераны, приравненные по льготам к ветеранам Великой Отечественной войны – 52 месячных расчетных показателей;";
"4) другие категории лиц, приравненные по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны – 52 месячных расчетных показателей;";
дополнить подпунктом11) следующего содержания:
"11) ветераны труда – 52 месячных расчетных показателей.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата Т. Ахажан

Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 167 "Талдықорған қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 137 шешімі.Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 11 сәуірде № 27512 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 11-68 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 15.11.2023 № 11-68 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 28 наурыздағы № 167 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4644 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
7- тармақта:
2), 3), 4)- тармақшалары келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"2) басқа мемлекеттердiң аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлері – 52 айлық есептік көрсеткіш;";
"3) жеңілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне теңестірілген ардагерлер – 52 айлық есептік көрсеткіш;";
"4) жеңілдіктер мен кепілдіктер жағынан Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілген адамдардың басқа да санаттары – 52 айлық есептік көрсеткіш;";
мынадай мазмұндағы 11) - тармақшамен толықтырылсын:
"11) еңбек ардагерлері - 52 айлық есептік көрсеткіш.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы Т. Ахажан