Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель Райымбекского района, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Райымбекского района
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 31 марта 2022 года № 26-115. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 апреля 2022 года № 27777
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:

Райымбек ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), Райымбек ауданының ауылдық елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы № 26-115 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 27 сәуірде № 27777 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Райымбекского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Райымбекского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение Райымбекского района маслихата "Об утверждении территориальных границ зонирования и поправочных коэффициентов базовых ставок платы за земельные участки Райымбекского района" от 11 июня 2012 года №5-33 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №2-15-121).

1. Райымбек ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Райымбек ауданының ауылдық елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларын түзету коэффициенттері мен елді мекендердегі аймақтардың шекараларын бекіту туралы" 2012 жылғы 11 маусымдағы №5-33 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2-15-121 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.