Об установлении базовой ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность в городе Шымкент
Совместные постановление акимата города Шымкент от 30 марта 2022 года № 515 и решение маслихата города Шымкент от 30 марта 2022 года № 14/122-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 апреля 2022 года № 27528
В соответствии с пунктом 1 статьи 10 Земельного кодекса Республики Казахстан, пунктом 3-1 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года № 890 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Установить базовую ставку платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность в городе Шымкент в размере 2512 (две тысячи пятьсот двенадцать) тенге за один квадратный метр.
2. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата города Шымкент вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
Секретарь маслихата
города Шымкент Б. Нарымбетов

Шымкент қаласында жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 30 наурыздағы № 515 және Шымкент қаласы мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 14/122-VII бірлескен қаулысы мен шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 сәуірде № 27628 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 10-бабының 1-тармағына, "Жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларын бекіту туралы" 2003 жылғы 2 қыркүйектегі № 890 Қазақстан Республикасы Үкіметі қаулысының 3-1 тармағына сәйкес Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шымкент қаласында жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары бір шаршы метріне 2512 (екі мың бес жүз он екі) теңге мөлшерде белгіленсін.
2. Осы бірлескен Шымкент қаласы әкімдігінің қаулысы және мәслихаттың шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов
Шымкент қаласы
мәслихатының хатшысы Б. Нарымбетов