О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Шымкент
Решение маслихата города Шымкент от 25 ноября 2022 года № 22/211-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 декабря 2022 года № 30902
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Шымкент согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
города Шымкент Б. Нарымбетов
Приложение к решению
маслихата города Шымкент
от 25 ноября 2022 года
№ 22/211-VII
Перечень некоторых решений маслихата города Шымкент, признанных утратившими силу
1. Решение маслихата города Шымкент от 29 марта 2019 года № 47/383-6с "Об утверждении Правил отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в городе Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 34);
2. Решение маслихата города Шымкент от 29 марта 2019 года № 47/384-6с "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек в городе Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 35).
3. Решение маслихата города Шымкент от 27 сентября 2019 года № 56/472-6с "О внесении изменений в решение маслихата города Шымкент от 29 марта 2019 года № 47/383-6с "Об утверждении Правил отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в городе Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 64).
4. Решение маслихата города Шымкент от 14 сентября 2020 года № 69/634-6с "О внесении изменения в решение маслихата города Шымкент от 29 марта 2019 года № 47/384-6с "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек в городе Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 135).
5. Решение маслихата города Шымкент от 14 сентября 2020 года № 69/633-6с "О внесении изменений в решение маслихата города Шымкент от 29 марта 2019 года № 47/383-6с "Об утверждении Правил отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в городе Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 136).

Шымкент қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2022 жылғы 25 қарашадағы № 22/211-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 желтоқсанда № 30902 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Шымкент қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Шымкент қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шымкент қаласы мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы
мәслихатының хатшысы Б. Нарымбетов
Шымкент қаласы мәслихатының
2022 жылғы 25 қарашадағы
№ 22/211-VII шешіміне қосымша
Шымкент қаласы мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Шымкент қаласында қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидасын бекіту туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 47/383-6с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 34 болып тіркелген).
2. "Шымкент қаласында иттер мен мысықтарды асырау және серуендету қағидасын бекіту туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 47/384-6с шешiмi (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 35 болып тіркелген).
3. "Шымкент қаласында қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидасын бекіту туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 47/383-6с шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 27 қыркүйектегі № 56/472-6с шешiмi (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 64 болып тіркелген).
4. "Шымкент қаласында иттер мен мысықтарды ұстау және серуендету қағидасын бекіту туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 47/384-6с шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 69/634-6с шешiмi (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 135 болып тіркелген).
5. "Шымкент қаласында қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидасын бекіту туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 47/383-6с шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 69/633-6с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 136 болып тіркелген).

6. Решение маслихата города Шымкент от 18 марта 2021 года № 3/24-VII "О внесении изменений в решение маслихата города Шымкент от 29 марта 2019 года № 47/384-6с "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек в городе Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 161).

6. "Шымкент қаласында иттер мен мысықтарды ұстау және серуендету қағидасын бекіту туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 47/384-6с шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2021 жылғы 18 наурыздағы № 3/24-VII шешiмi (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 161 болып тіркелген).