Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 9 февраля 2022 года № 24. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 февраля 2022 года № 26784
В соответствии с подпунктом 1-13) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4-1) статьи 4-4 Закона Республики Казахстан "О средствах массовой информации", приказом исполняющего обязанности Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 19 мая 2021 года за № 173 "Об утверждении типовой методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на региональном уровне" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 22807), акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемую методику определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Жамбылской области.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление внутренней политики Жамбылской области" обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Б. Сапарбаев
Утверждена постановлением
акимата Жамбылской области
от 9 февраля 2022 года № 24
Методика определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Жамбылской области
1. Настоящая Методика определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Жамбылской области (далее–Методика), разработана в соответствии с подпунктом 4-1) статьи 4-4 Закона Республики Казахстан "О средствах массовой информации" и устанавливает алгоритм определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Жамбылской области.
2. Стоимость услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Жамбылской области (далее–Услуга), определяется в зависимости от базовых цен на Услуги, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации за счет средств местного бюджета для каждого отдельного вида Услуги средств массовой информации согласно приложению к настоящей Методике.

Жамбыл облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2022 жылғы 9 ақпандағы № 24 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 ақпанда № 26784 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 1-13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Бұқаралық ақпарат құралдары туралы" Заңының 4-4-бабының 4-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің міндетін атқарушының "Өңірлік деңгейде бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың үлгілік әдістемесін бекіту туралы" 2021 жылғы 19 мамырдағы № 173 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22807 болып тіркелген) сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Жамбыл облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесі бекітілсін.
2. "Жамбыл облысының ішкі саясат басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулыны оның ресми жарияланғаннан кейін Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Б. Сапарбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2022 жылғы 9 ақпандағы № 24
қаулысымен бекітілген
Жамбыл облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесі
1. Жамбыл облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың әдістемесі (бұдан әрі – Әдістеме) "Бұқаралық ақпарат құралдары туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 4-4-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес әзірленді және өңірлік деңгейде бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау алгоритмін белгілейді.
2. Жамбыл облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын қызметтердің құны (бұдан әрі – Көрсетілетін қызмет), бұқаралық ақпарат құралдары қызметінің әрбір жеке түрі үшін осы Әдістеменің қосымшасына сәйкес жергілікті бюджет қаражаты есебінен бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын Көрсетілетін қызметтердің базалық бағасына қарай айқындалады.

3. Стоимость Услуги в периодических печатных изданиях определяется по формуле:
1) для газет по формуле Pn=Bn x V x Kq, где:
Pn (price) – стоимость Услуги в газетах с учетом налога на добавленную стоимость;
Bn – базовая цена за один квадратный сантиметр Услуги, размещаемой в газете;
V – объем Услуги, размещаемой в газете, исчисляемой в квадратный сантиметр;
Kq – поправочный коэффициент на тираж газеты:
до 200 000 экземпляров – 1,3;
до 100 000 экземпляров – 1,15;
до 50 000 экземпляров – 1;
до 30 000 экземпляров – 0,9;
до 20 000 экземпляров – 0,8;
до 10 000 экземпляров – 0,65;
до 5 000 экземпляров – 0,5;
2) для журналов по формуле Pm=Bm x V x Kq, где:
Pm (price) – стоимость Услуги в журналах с учетом налога на добавленную стоимость;
Bm – базовая цена за один квадратный сантиметр Услуги, размещаемой в журнале;
V – объем Услуги, размещаемой в журнале, исчисляемой в квадратный сантиметр;
Kq – поправочный коэффициент на тираж журнала:
до 15 000 экземпляров – 1,2;
до 10 000 экземпляров – 1,1;
до 8 000 экземпляров – 1;
до 5 000 экземпляров – 0,9;
до 3 000 экземпляров – 0,8;
до 1 000 экземпляров – 0,7.
4. Стоимость Услуги в интернет-ресурсе определяется по формуле Pi=Bi x V x Kq, где:
Pi (price) – стоимость Услуги в интернет-ресурсе с учетом налога на добавленную стоимость;
Bi – базовая цена за один символ, секунду, минуту, штуку Услуги, размещаемой в интернет-ресурсе;
V – объем Услуги, размещаемой в интернет-ресурсе, исчисляемой в символах, секундах, минутах, штуках;
Kq – поправочный коэффициент для учета среднемесячного количества посещений интернет-ресурса уникальными пользователями:
до 500 000 посетителей в месяц – 1;
до 1 000 000 посетителей в месяц – 1,1;
до 2 000 000 посетителей в месяц – 1,2;
до 5 000 000 посетителей в месяц – 1,3;
свыше 5 000 000 посетителей в месяц – 1,4.
5. Стоимость Услуги на телевидении определяется по формуле Ptv=Btv x V, где:
Ptv (price) – стоимость Услуги на телевидении с учетом налога на добавленную стоимость;
Btv – базовая цена за одну секунду, минуту, серию Услуги, размещаемой на телевидении;
V – объем Услуги, размещаемой на телевидении, исчисляемой в секундах, минутах, сериях.
В случае если при формировании государственного информационного заказа не учитываются разделения по жанрам Услуг на телевидении, то стоимость Услуг на телевидении рассчитывается по базовой цене (Btv).

3. Мерзімді баспасөз басылымдарында Көрсетілетін қызметтің құны мынадай формула бойынша айқындалады:
1) газеттер үшін Pn=Bn x V x Kq формуласы бойынша, онда:
Pn (price) – қосылған құн салығын ескере отырып, газеттердегі Көрсетілетін қызмет құны;
Bn – газетте орналастырылатын бір шаршы сантиметр үшін Көрсетілетін қызметтің базалық бағасы;
V – газетте орналастырылатын, шаршы сантиметрмен есептелетін Көрсетілетін қызмет көлемі;
Kq – газет таралымына түзету коэффициенті:
200 000 данаға дейін – 1,3;
100 000 данаға дейін – 1,15;
50 000 данаға дейін – 1;
30 000 данаға дейін – 0,9;
20 000 данаға дейін – 0,8;
10 000 данаға дейін – 0,65;
5 000 данаға дейін – 0,5;
2) журналдар үшін Pm=Bm x V x Kq формуласы бойынша, онда:
Pm (price) – қосылған құн салығын ескере отырып, журналдардағы Көрсетілетін қызмет құны;
Bm – журналда орналастырылатын бір шаршы сантиметр үшін Көрсетілетін қызметтің базалық бағасы;
V – шаршы сантиметрмен есептелетін журналда орналастырылатын Көрсетілетін қызмет көлемі;
Kq – журнал таралымына түзету коэффициенті:
15 000 данаға дейін – 1,2;
10 000 данаға дейін – 1,1;
8 000 данаға дейін – 1;
5 000 данаға дейін – 0,9;
3 000 данаға дейін – 0,8;
1 000 данаға дейін – 0,7.
4. Интернет-ресурстағы Көрсетілетін қызметтің құны Pi=Bi x V x Kq формуласы бойынша айқындалады, онда:
Pi (price) – қосылған құн салығын ескере отырып, интернет-ресурстағы Көрсетілетін қызметтің құны;
Bi – интернет-ресурста Көрсетілетін қызметтің бір таңбасының, секундінің, минутының, данасының базалық бағасы;
V – интернет-ресурста Көрсетілетін қызметтің символдармен, секундтармен, минуттармен, даналармен есептелетін көлемі;
Kq – бірегей пайдаланушылардың интернет-ресурсқа кіруінің орташа айлық санын есепке алуға арналған түзету коэффиценті:
айына 500 000 кірушіге дейін – 1;
айына 1 000 000 кірушіге дейін – 1,1;
айына 2 000 000 кірушіге дейін – 1,2;
айына 5 000 000 кірушіге дейін – 1,3;
айына 5 000 000 кірушіден жоғары – 1,4.
5. Телевизияда Көрсетілетін қызметтің құны Ptv=Btv x V формуласы бойынша айқындалады, онда:
Ptv (price) – қосылған құн салығын ескере отырып, теледидардағы Көрсетілетін қызметтің құны;
Btv – телевизияда Көрсетілетін қызметтердің бір секундінің, минутының, сериясының базалық бағасы;
V – телевизияда Көрсетілетін қызметтің секундтармен, минуттармен, сериялармен есептелетін көлемі
Егер мемлекеттік ақпараттық тапсырысты қалыптастыру кезінде телевизиялық бағдарламалардың жанрлары бойынша бөлінулер ескерілмеген жағдайда, онда телевизиялық бағдарламаларды өндіру және орналастыру базалық бағамен (Btv) есептеледі.

6. Стоимость Услуги на радиоканале определяется по формуле Pr=Br x V, где:
Pr (price) – стоимость Услуги на радиоканале с учетом налога на добавленную стоимость;
Br – базовая цена за одну секунду, минуту Услуги, размещаемой на радиоканале;
V – объем Услуги, размещаемой на радиоканале, исчисляемый в секундах, минутах.
Приложение
к Методике определения
стоимости услуг, закупаемых
для проведения государственной
информационной политики
в средствах массовой
информации на территории
Жамбылской области
Базовые цены на услуги, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Жамбылской области
Наименование услуги
Единица измерения
Наименование области, города и района
2022 год (тенге)
2023 год (тенге)
2024 и последующие годы (тенге)
1
Услуга (изготовление и размещение информационного материала) в печатных изданиях (газета), распространяемых на территории Республики Казахстан (Bn)
квадратный сантиметр
Жамбылская область

6. Радиоарнадағы Көрсетілетін қызметтің құны Pr=Br x V формуласы бойынша айқындалады, онда:
Pr (price) – қосылған құн салығын ескере отырып, радиоарнадағы Көрсетілетін қызметтің құны;
Br – радиоарнада Көрсетілетін қызметтердің бір секундінің, минутының базалық бағасы;
V – радиоарнада Көрсетілетін қызметтің секундтармен, минуттармен есептелетін көлемі.
Жамбыл облысының
аумағындағы бұқаралық ақпарат
құралдарында мемлекеттік
ақпараттық саясатты жүргізу
үшін сатып алынатын
көрсетілетін қызметтердің
құнын айқындау Әдістемесіне
қосымша
Жамбыл облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің базалық бағалары
Қызметтің атауы
Өлшем бірлігі
Облыс, қала мен аудан атауы
2022 жыл (теңге)
2023 жыл (теңге)
2024 және одан кейінгі жылдар (теңге)
1
Қазақстан Республикасы аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалды дайындау және орналастыру) (Bn)
шаршы сантиметр
Жамбыл облысы

400 000 (в том числе услуги размещения 120 000)
416 000 (в том числе услуги размещения 124 800)
432 640 (в том числе услуги размещения 129 792)
17
Услуга (производство и размещение новостных сюжетов) на телеканалах, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов распространяемых на территории Республики Казахстан (Btv)
минута
Жамбылская область
666 667
693 334
721 067
18
Услуга (производство и размещение развлекательных, музыкальных, юмористических программ, реалити-шоу, ток-шоу) на телеканалах, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов распространяемых на территории Республики Казахстан (Btv)
минута
Жамбылская область

400 000 (оның ішінде орналастыру қызметтері 120 000)
416 000 (оның ішінде орналастыру қызметтері 124 800)
432 640 (оның ішінде орналастыру қызметтері 129 792)
17
Қазақстан Республикасы аумағында таратылатын міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (жаңалық сюжеттерді өндіру және орналастыру) (Btv)
минут
Жамбыл облысы
666 667
693 334
721 067
18
Қазақстан Республикасы аумағында таратылатын міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (ойын-сауық, музыкалық, әзіл-сықақ бағдарламаларды, реалити-шоу, ток-шоу өндіру және орналастыру) (Btv)
минут
Жамбыл облысы

1 000 000 (в том числе услуги размещения 120 000)
1 040 000 (в том числе услуги размещения 124 800)
1 081 600 (в том числе услуги размещения 129 792)
19
Услуга (производство и размещение документальных фильмов) на телеканалах, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов распространяемых на территории Республики Казахстан (Btv)
минута
Жамбылская область
500 000 (в том числе услуги размещения 120 000)
520 000 (в том числе услуги размещения 124 800)
540 800 (в том числе услуги размещения 124 800)
20
Услуга (производство и размещение односезонной сериальной продукции) на телеканалах, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов распространяемых на территории Республики Казахстан (Btv)
серия
Жамбылская область
8 000 000
8 000 000
8 000 000
21
Услуга (производство и размещение видеороликов) на телеканалах, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов распространяемых на территории Республики Казахстан (Btv)
секунда
Жамбылская область
33 333 (в том числе услуги размещения 3 500)
34 666 (в том числе услуги размещения 3 640)
36 053 (в том числе услуги размещения 3 786)
22
Услуга (производство и размещение информационно-аналитических программ) на телеканалах, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Жамбылской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута
Жамбылская область
43 370 (в том числе услуги размещения 20 784)
45 104 (в том числе услуги размещения 21 615)
46 855 (в том числе услуги размещения 22 454)
23
Услуга (производство и размещение новостных сюжетов) на телеканалах, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Жамбылской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута
Жамбылская область
50 911 (в том числе услуги размещения 3 056)
52 547 (в том числе услуги размещения 3 178)
54 223 (в том числе услуги размещения 3 305)
24
Услуга (производство и размещение образовательных программ) на телеканалах, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Жамбылской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута
Жамбылская область
32 750 (в том числе услуги размещения 16 600)
34 100 (в том числе услуги размещения 17 284)
35 464 (в том числе услуги размещения 17 976)
25
Услуга (производство и размещение развлекательных, музыкальных, юмористических программ) на телеканалах, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Жамбылской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута
Жамбылская область

1 000 000 (оның ішінде орналастыру қызметтері 120 000)
1 040 000 (оның ішінде орналастыру қызметтері 124 800)
1 081 600 (оның ішінде орналастыру қызметтері 129 792)
19
Қазақстан Республикасы аумағында таратылатын міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (деректі фильмдерді өндіру және орналастыру) (Btv)
минут
Жамбыл облысы
500 000 (оның ішінде орналастыру қызметтері 120 000)
520 000 (оның ішінде орналастыру қызметтері 124 800)
540 800 (оның ішінде орналастыру қызметтері 124 800)
20
Қазақстан Республикасы аумағында таратылатын міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (бір маусымды сериалдық өнімді өндіру және орналастыру) (Btv)
серия
Жамбыл облысы
8 000 000
8 000 000
8 000 000
21
Қазақстан Республикасы аумағында таратылатын міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (бейнероликтерді өндіру және орналастыру) (Btv)
секунд
Жамбыл облысы
33 333 (оның ішінде орналастыру қызметтері 3 500)
34 666 (оның ішінде орналастыру қызметтері 3 640)
36 053 (оның ішінде орналастыру қызметтері 3 786)
22
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Жамбыл облысы аумағында ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (ақпараттық-талдамалық бағдарламаларды өндіру және орналастыру) (Btv)
минут
Жамбыл облысы
43 370 (оның ішінде орналастыру қызметтері 20 784)
45 104 (оның ішінде орналастыру қызметтері 21 615)
46 855 (оның ішінде орналастыру қызметтері 22 454)
23
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Жамбыл облысы аумағында ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (жаңалық сюжеттерді өндіру және орналастыру) (Btv)
минут
Жамбыл облысы
50 911 (оның ішінде орналастыру қызметтері 3 056)
52 547 (оның ішінде орналастыру қызметтері 3 178)
54 223 (оның ішінде орналастыру қызметтері 3 305)
24
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Жамбыл облысы аумағында ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (білім беру бағдарламаларын өндіру және орналастыру) (Btv)
минут
Жамбыл облысы
32 750 (оның ішінде орналастыру қызметтері 16 600)
34 100 (оның ішінде орналастыру қызметтері 17 284)
35 464 (оның ішінде орналастыру қызметтері 17 976)
25
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Жамбыл облысы аумағында ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (ойын-сауық, музыкалық, әзіл-сықақ бағдарламаларды өндіру және орналастыру) (Btv)
минут
Жамбыл облысы

51 250 (в том числе услуги размещения 25 600)
53 600 (в том числе услуги размещения 26 784)
55 964 (в том числе услуги размещения 27 976)
26
Услуга (производство и размещение познавательных программ) на телеканалах, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Жамбылской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута
Жамбылская область

51 250 (оның ішінде орналастыру қызметтері 25 600)
53 600 (оның ішінде орналастыру қызметтері 26 784)
55 964 (оның ішінде орналастыру қызметтері 27 976)
26
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Жамбыл облысы аумағында ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (танымдық бағдарламаларды өндіру және орналастыру) (Btv)
минут
Жамбыл облысы

60 000 (в том числе услуги размещения 30 000)
62 400 (в том числе услуги размещения 31 200)
65 200 (в том числе услуги размещения 32 600)
27
Услуга (производство и размещение телевизионных программ) на телеканалах, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Жамбылской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута
Жамбылская область

60 000 (оның ішінде орналастыру қызметтері 30 000)
62 400 (оның ішінде орналастыру қызметтері 31 200)
65 200 (оның ішінде орналастыру қызметтері 32 600)
27
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Жамбыл облысы аумағында ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (телевизиялық бағдарламаларды өндіру және орналастыру) (Btv)
минут
Жамбыл облысы

42 963 (в том числе услуги размещения 20 104)
44 814 (в том числе услуги размещения 20 975)
46 687 (в том числе услуги размещения 21 854)
28
Услуга (производство и размещение ток-шоу) на телеканалах, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Жамбылской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута
Жамбылская область

42 963 (оның ішінде орналастыру қызметтері 20 104)
44 814 (оның ішінде орналастыру қызметтері 20 975)
46 687 (оның ішінде орналастыру қызметтері 21 854)
28
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Жамбыл облысы аумағында ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (ток-шоу өндіру және орналастыру) (Btv)
минут
Жамбыл облысы

31 900
33 176
34 464
29
Услуга (производство и размещение реалити-шоу) на телеканалах, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Жамбылской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута
Жамбылская область
90 000
94 000
98 000
30
Услуга (производство и размещение документальных фильмов) на телеканалах, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Жамбылской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута
Жамбылская область
47 500
49 502
51 482
31
Услуга (производство и размещение анимационных фильмов) на телеканалах, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Жамбылской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута
Жамбылская область
200 000
208 000
216 000
32
Услуга (производство и размещение видеороликов) на телеканалах, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Жамбылской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
секунда
Жамбылская область
66 410 (в том числе услуги размещения 2 243)
69 427 (в том числе услуги размещения 2 693)
72 601 (в том числе услуги размещения 3 279)
33
Услуга (производство и размещение односезонной сериальной продукции) на телеканалах, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Жамбылской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
серия
Жамбылская область
1 000 000
1 040 000
1 080 000
34
Сопровождение сурдопереводом транслирования новостных телепередач (Btv)
минута
Жамбылская область
4 508
4 688
4 876
35
Услуга (производство и размещение информационных программ) на радиоканалах, распространяемых на территории Жамбылской области (Br)
минута
Жамбылская область
20 000
20 800
21 632
36
Услуга (производство и размещение аудиороликов) на радиоканалах, распространяемых на территории Жамбылской области (Br)
секунда
Жамбылская область
580
603
627

31 900
33 176
34 464
29
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Жамбыл облысы аумағында ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (реалити-шоу өндіру және орналастыру) (Btv)
минут
Жамбыл облысы
90 000
94 000
98 000
30
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Жамбыл облысы аумағында ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (деректі фильмдерді өндіру және орналастыру) (Btv)
минут
Жамбыл облысы
47 500
49 502
51 482
31
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Жамбыл облысы аумағында ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (анимациялық фильмдерді өндіру және орналастыру) (Btv)
минут
Жамбыл облысы
200 000
208 000
216 000
32
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Жамбыл облысы аумағында ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (бейнероликтерді өндіру және орналастыру) (Btv)
секунд
Жамбыл облысы
66 410 (оның ішінде орналастыру қызметтері 2 243)
69 427 (оның ішінде орналастыру қызметтері 2 693)
72 601 (оның ішінде орналастыру қызметтері 3 279)
33
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Жамбыл облысы аумағында ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (бір маусымды сериалдық өнімді өндіру және орналастыру) (Btv)
серия
Жамбыл облысы
1 000 000
1 040 000
1 080 000
34
Жаңалықтар телебағдарламаларын трансляциялауды сурдоаудармамен сүйемелдеу (Btv)
минут
Жамбыл облысы
4 508
4 688
4 876
35
Жамбыл облысы аумағында таратылатын радиоарналарда көрсетілетін қызмет (ақпараттық бағдарламаларды өндіру және орналастыру) (Br)
минут
Жамбыл облысы
20 000
20 800
21 632
36
Жамбыл облысы аумағында таратылатын радиоарналарда көрсетілетін қызмет (аудиороликтерді өндіру және орналастыру) (Br)
секунд
Жамбыл облысы
580
603
627