О внесении изменения в решение Сарысуского районного маслихата от 15 июня 2020 года № 75-2 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Сарысускому району"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 7 декабря 2022 года № 36-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 декабря 2022 года № 31131
Сарысуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Сарысускому району" от 15 июня 2020 года № 75-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4634) следующее изменение:
в Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Сарысускому району, утвержденных указанным решением:
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Жилищная помощь не назначается малообеспеченным семьям (гражданам), имеющим в частной собственности более одной единицы жилья (дома, квартиры) или сдающим жилые помещения в наем.
Жилищная помощь не назначается малообеспеченным семьям (гражданам), имеющим трудоспособных лиц, которые не работают, не зарегистрированы в уполномоченных органах по вопросам занятости, кроме лиц с инвалидностью, учащихся и студентов, слушателей и курсантов дневной формы обучения, включая магистратуру, а также граждан, занятых уходом за лицами с инвалидностью 1 и 2 групп, семьям, имеющих детей с инвалидностью до шестнадцати лет, лиц старше восьмидесяти лет, детей в возрасте до трех лет.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Сарысуского
районного маслихата А. Сейналиев

Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 75-2 "Сарысу ауданы бойынша аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларын бекіту туралы" шешiмiне өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 желтоқсандағы № 36-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 желтоқсанда № 31131 болып тіркелді
Сарысу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарысу аудандық мәслихатының "Сарысу ауданы бойынша аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 15 маусымдағы № 75-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4634 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Сарысу ауданы бойынша аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегiн көрсету Қағидаларында:
9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Жеке меншiгiнде бiреуден артық тұрғын жайы (үйi, пәтерi) бар немесе тұрғын үй-жайларын жалға тапсыратын аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегi тағайындалмайды.
Мүгедектігі бар адамдарды, магистратураны қоса алғанда, күндізгі оқыту нысанында оқитын оқушылар мен студенттерді, тыңдаушылар мен курсанттарды, сондай-ақ І және ІІ топтағы мүгедектігі бар адамдарды, он алты жасқа дейінгі бала кезінен мүгедектігі бар балаларды, сексен жастан асқан адамдарды, үш жасқа дейінгі балаларды бағып-күтумен айналысатын азаматтарды қоспағанда, жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдарда тіркелмеген, еңбек істеуге қабілеті болса да жұмыс істемейтін адамдары бар аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегі тағайындалмайды.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарысу аудандық
мәслихат хатшысы А. Сейналиев