Об установлении цен на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями
Постановление акимата Карагандинской области от 4 марта 2022 года № 12/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 марта 2022 года № 27097.
В соответствии со статьей 156 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями дополнительного образования согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Карагандинской области от 25.05.2022 № 31/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1-1. Установить цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями дошкольного образования согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 1-1 в соответствии с постановлением акимата Карагандинской области от 25.05.2022 № 31/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1-2. Установить цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями технического и профессионального, послесреднего образования согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 1-2 в соответствии с постановлением акимата Карагандинской области от 02.05.2023 № 28/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
приложение 1 к постановлению
Акимата Карагандинской области
от 4 марта 2022 года

Коммуналдық қазыналық кәсiпорындар өндiретiн және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын белгілеу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2022 жылғы 4 наурыздағы № 12/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 наурызда № 27097 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 156-бабына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымша білім беру коммуналдық қазыналық кәсiпорындар өндiретiн және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысының әкімдігінің 25.05.2022 № 31/01 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1-1. Мектепке дейінгі білім беру коммуналдық қазыналық кәсiпорындар өндiретiн және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. Қаулы 1-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 25.05.2022 № 31/01 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1-2. Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру коммуналдық қазыналық кәсiпорындар өндiретiн және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. Қаулы 1-2-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 02.05.2023 № 28/01 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы әкімдігінің
2022 жылғы 4 наурыздағы

173
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдәурен" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области"
Научно-познавательные курсы
1500
Логопедические курсы
1500
Художественно-эстетические курсы
1500
Спортивно-хореографические курсы
1500
приложение 3
к постановлению
Акимата Карагандинской области
от 4 марта 2022 года
№ 12/01
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями технического и профессионального, послесреднего образования

173
"Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Балдәурен" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Ғылыми-танымдық курстар
1500
Логопедиялық курстар
1500
Көркем-эстетикалық курстар
1500
Спорттық-хореографиялық курстар
1500
Қарағанды облысы әкімдігінің
2022 жылғы 4 наурыздағы
№ 12/01
қаулысына 3-қосымша
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру коммуналдық қазыналық кәсiпорындар өндiретiн және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары

Сноска. Постановление дополнено приложением 3 в соответствии с постановлением акимата Карагандинской области от 02.05.2023 № 28/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования); в редакции постановления акимата Карагандинской области от 07.11.2023 № 80/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование коммунального казенного предприятия
Наименование товара (работы, услуги)
Срок или единица измерения
Цена (в тенге)
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Карагандинский технико-строительный колледж" управления образования Карагандинской области
Подготовка специалистов (очная форма обучения)
1 год

Ескерту. Қаулы 3-қосымшамен толықтырылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 02.05.2023 № 28/01 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі; жаңа редакцияда - Қарағанды облысының әкімдігінің 07.11.2023 № 80/01 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Коммуналдық қазыналық кәсіпорынның атауы
Тауардың (жұмыстың, көрсетілетін қызметтің) атауы
Мерзімі немесе өлшем бірлігі
Бағасы (теңгемен)
1
Қарағанды облысының білім басқармасының "Қарағанды техника-құрылыс колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Мамандарды даярлау (күндізгі оқу нысаны)
1 жыл

1000
Услуги психолога
1 час
5000
Организация и проведение различных мероприятий (семенары, совещание, спортивные соревнования, конфереции)
1час
10000
11
Коммунальное государственное казенное предприятие "Шахтинский технологический колледж" управления образования Карагандинской области
"Курсы по подготовке и переподготовке водителей категории "В" для студентов Коммунальное государственное казенное предприятие "Шахтинский технологический колледж"
2,5 месяца
40 000
"Курсы по подготовке и переподготовке водителей категории "В" для физических лиц
2,5 месяца
50 000
"Курсы по подготовке и переподготовке водителей категории "В,С1" для студентов Коммунальное государственное казенное предприятие "Шахтинский технологический колледж"
3,5 месяца
138 000
"Курсы по подготовке и переподготовке водителей подкатегории "С" для студентов Коммунальное государственное казенное предприятие "Шахтинский технологический колледж"
3,5 месяца
123 000
Курсы по специальностям: электрослесарь подземный; горномонтажник подземный
6 месяцев
65 000
Курсы повара
3 месяца
45 000
Курсы по специальности слесарь по ремонту автомобиля
3 месяца
45 000
Курсы по специальности электрогазосварщик
3 месяца
45 000
Повышение квалификации по специальности "Повар"
1 месяц
35 000
Повышение квалификации по специальности "Слесарь по ремонту автомобиля"
1 месяц
35 000
Обучение по специальности "учҰт и аудит: экономист-бухгалтер"
1 год
140 000
Профессиональное обучение (по отраслям): мастер производственного обучения; техник-технолог
1 год
140 000
Обучение по специальности "техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация электромеханического оборудования: техник, электромеханик"
1 год
180 000
Обучение по специальности "защита в чрезвычайных ситуациях (по профилю): техник"
1 год
220 000
Обучение по специальности "электронные приборы и устройства: техник"
1 год
140 000
Обучение по специальности "монтаж и эксплуатация оборудования систем газоснабжения: техник по эксплуатации оборудования газовых объектов"
1 год
180 000
Обучение по специальности "цифровая техника: техник; электронщик"
1 год
140 000
Обучение по специальности "вычислительная техника и информационные сети (по видам): техник сетевого и системного администрирования"
1 год
140 000
Обучение по специальности "вычислительная техника и программное обеспечение: техник системного администрирования"
1 год
140 000
Обучение по специальности "подземная разработка месторождения полезных ископаемый: техник, технолог"
1 год
140 000
Реализация: пельмени (говядина и свинина)
1 килограмм
2 175
Реализация: пельмени (говядина и курица)
1 килограмм

1000
Психологтың қызметтері
1 сағат
5000
Түрлі іс-шараларды (семенарлар, кеңес, спорттық жарыстар, конференциялар) ұйымдастыру және өткізу
1 сағат
10000
11
Қарағанды облысының білім басқармасының "Шахтинск технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
"Шахтинск технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны студенттері үшін "В" санатындағы жүргізушілерді даярлау және қайта даярлау курстары
2,5 ай
40 000
Жеке тұлғаларға арналған "В" санатындағы жүргізушілерді даярлау және қайта даярлау курстары
2,5 ай
50 000
"Шахтинск технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының студенттеріне арналған "ВС1" санатындағы жүргізушілерді даярлау және қайта даярлау курстары"
3,5 ай
138 000
"Шахтинск технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының студенттеріне арналған "С" санатты жүргізушілерді даярлау және қайта даярлау курстары
3,5 ай
123 000
"Жерасты электрослесары; жерасты тау-кен монтажшысы" мамандықтар бойынша курстар
6 ай
65 000
Аспазшы курстары
3 ай
45 000
Автокөлікті жөндеу бойынша слесарь мамандығы курстары
3 ай
45 000
Электр газбен дәнекерлеуші мамандығы бойынша курстар
3 ай
45 000
"Аспаз" мамандығы бойынша біліктілікті арттыру
1 ай
35 000
"Автокөлікті жөндеу слесарі" мамандығы бойынша біліктілікті арттыру
1 ай
35 000
"Есеп және аудит: экономист; бухгалтер" мамандығы бойынша оқыту
1 жыл
140 000
Кәсіптік оқыту (салалар бойынша): өндірістік оқыту шебері, техник-технолог
1 жыл
140 000
Электромеханикалық жабдыққа техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану: техник; электромеханик,
1 жыл
180 000
"Төтенше жағдайларда қорғау (бейіні бойынша): техник" мамандығы бойынша оқыту
1 жыл
220 000
"Электрондық құралдар және құрылғылар: техник" мамандығы бойынша оқыту
1 жыл
140 000
"Газбен жабдықтау жүйелерінің жабдықтарын монтаждау және пайдалану: газ объектілерінің жабдықтарын пайдалану технигі" мамандығы бойынша оқыту
1 жыл
180 000
"Сандық техник: техник; электронщик" мамандығы бойынша оқыту
1 жыл
140 000
"Есептеу техникасы және ақпараттық желілер (түрлері бойынша): желілік және жүйелік әкімшілендіру әдістері" мамандығы бойынша оқыту
1 жыл
140 000
"Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету: жүйелік әкімшілендіру технигі" мамандығы бойынша оқыту
1 жыл
140 000
"Пайдалы қазбалардың кен орындарын жер астында өңдеу: техник; технолог" мамандығы бойынша оқыту
1 жыл
140 000
Іске асыру: тұшпара (сиыр және шошқа еті)
1 килограмм
2 175
Іске асыру: тұшпара (сиыр еті мен тауық еті)
1 килограмм

44000
Курсы по специальности "Техническое обслуживание, эксплуатация и ремонт автомобиля". Квалификации "Электрик по ремонту автомобильного электрооборудования"
2 месяца
43000
28
Коммунальное государственное казенное предприятие "Карагандинский машиностроительный колледж" управления образования Карагандинской области
Курсовая переподготовка (1 группа до 25 человек)
2 месяца
524916,84
Курсовая переподготовка (1 группа до 25 человек)
3 месяца
775261,83
Курсовая переподготовка (1 группа до 25 человек)
4 месяца
1057909
Подготовка по специальности "Технология машиностроения: Оператор станков с числовым программным управлением" (1 студент)
3 месяца
230 000
Курсы повышение квалификации по специальности "Технология машиностроения: Станочник широкогог профиля
1 месяц
45 000
Переатестация
2 недели
18 000
Изготовление комплектующих к оборудованию, выпускаемого на предприятиях на универсальных металлорежущих станках (крепҰжный материал, изделия механической обработки с материала заказчика.)
штука
2000
Изготовление комплектующих изделий средней и повышенной точности к оборудованию, выпускаемого на предприятиях на станках с числовым программным управлением с материала заказчика. (при заказе боле 100 ш.)
штука
800
Изготовление комплектующих изделий средней и повышенной точности к оборудованию, выпускаемого на предприятиях на станках с числовым программным управлением с материала заказчика. (при единичной заказе)
штука
5000
Выполнения всех видов сварочных работ с материала заказчика (100 см длина шва)
штука
1500
29
Коммунальное государственное казенное предприятие "Темиртауский технический колледж" управления образования Карагандинской области
Подготовка специалистов (очная форма обучения)
1 год
200 000
Подготовка специалистов (заочная форма обучения)
1 год
220 000
Курсы по специальности "Сварочное дело (по видам): электрогазосварщик"
3 месяца
135000
Курсы по специальности "Электрооборудование: электромонтер"
3 месяца
135000
Курсы по специальности "Машиностроение: станочник широкого профиля"
3 месяца
135000
Курсы по специальности "Автоматизация и управление технологическими процессами (по профилю): Слесарь по обслуживанию и ремонту контрольно-измерительных приборов и автоматики "
3 месяца
135000
Обучение по специальности "цифровая техника: механик по обслуживанию и ремонту электронной и цифровой техники"
3 месяца
135000
Курсы на помощника машиниста локомотива
3 месяца
135000
Вспомогательные сварочные работы
штука
500
Ограждения для детской площадки из металла
штука
70000
Двери металлические
штука
70000
Ворота, заборы
штука

44000
"Автокөлікке техникалық қызмет көрсету, пайдалану және жөндеу"мамандығы бойынша курстар "Автомобиль электр жабдықтарын жөндеу жөніндегі электрик біліктілігі
2 ай
43000
28
Қарағанды облысының білім басқармасының "Қарағанды машина жасау колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Қайта даярлау курсы (1 топ 25 адамға дейін)
2 ай
524916,84
Қайта даярлау курсы (1 топ 25 адамға дейін)
3 ай
775261,83
Қайта даярлау курсы (1 топ 25 адамға дейін)
4 ай
1057909
"Машина жасау технологиясы (түрлері бойынша): Бағдарламамен басқаратын станоктар операторы (1 судентке)
3 ай
230000
"Машина жасау технологиясы" мамандығы бойынша біліктілікті арттыру курстары: кең профильді станокшы"
1 ай
45 000
Қайта сертификаттау
2 апта
18000
Кәсіпорындарда әмбебап металл кесетін станоктарда өндірілетін жабдықтың бөлшектерін даярлау (бекіту материалы, тапсырыс берушінің материалынан өңделген бұйымдар)
дана
2000
Тапсырыс берушінің материалынан сандық бағдарламалық басқару станоктарында кәсіпорындарда дайындалатын жабдықтарға орташа және жоғары дәлдіктегі бөлшектерді жасау. (100 данадан артық тапсырыс бергенде)
дана
800
Тапсырыс берушінің материалынан сандық бағдарламалық басқару станоктарында кәсіпорындарда дайындалатын жабдықтарға орташа және жоғары дәлдіктегі бөлшектерді жасау.(жекелеген тапсырыста)
дана
5000
Дәнекерлеу жұмыстарының барлық түрлерін орындау тұтынушы материалынан ( құйманың ұзындеғы 100 см.)
дана
1500
29
Қарағанды облысының білім басқармасының "Теміртау техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Мамандарды даярлау (күндізгі оқу нысаны)
1 жыл
200 000
Мамандарды даярлау (сырттай оқу нысаны)
1 жыл
220 000
"Дәнекерлеу ісі" (түрлері бойынша) мамандығы: "Электргазымен дәнекерлеуші" біліктілігі бойынша курстар
3 ай
135000
"Электр жабдықтары" (түрлері және салалары бойынша) мамандығы: "Электромонтер" (түрлері және салалары бойынша) біліктілігі бойынша курстар
3 ай
135000
"Машина жасау технологиясы" (түрлері бойынша): "Кеңбейінді станокшы" біліктілігі бойынша курстар
3 ай
135000
"Технологиялық процестерді автоматтандыру және басқару" (бейін бойынша): "Бақылау-өлшеу аспаптары мен автоматикаға қызмет көрсету және жөндеу жөніндегі слесарь" біліктілігі бойынша курстар
3 ай
135000
"Сандық техника" (түрлері бойынша): "Электронды және сандық техникаларға қызмет көрсету және жөндеу жөніндегі механик" біліктілігі бойынша курстар
3 ай
135000
"Локомотив машинисінің көмекшісі" (түрлері бойынша) біліктілігі бойынша курстар
3 ай
135000
Қосалқы дәнекерлеу жұмыстары
дана
500
Ойын алаңының металл қоршаулары
дана
70000
Металл есіктер
дана
70000
Қақпалар, қоршаулар
дана