О признании утратившим силу решение Жанааркинского районного маслихата от 24 ноября 2014 года № 37/244 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Жанааркинского района"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 25 марта 2022 года № 19/117. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 марта 2022 года № 27322
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жанааркинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жанааркинского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Жанааркинского района" от 24 ноября 2014 года № 37/244 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2854).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жанааркинского районного маслихата К. Имантусупов

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қарашадағы № 37/244 "Жаңаарқа ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 19/117 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 наурызда № 27322 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Жаңаарқа аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының "Жаңаарқа ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 24 қарашадағы № 37/244 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2854 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа аудандық мәслихат хатшысы К. Имантусупов