Об установлении льготного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан города Кызылорды
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 30 сентября 2022 года № 1040 и решение маслихата города Кызылорда Кызылординской области от 30 сентября 2022 года № 182-25/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 октября 2022 года № 29980
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 13 Закона Республики Казахстан "О транспорте в Республике Казахстан", статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить бесплатный проезд на городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан города Кызылорды:
лицам с инвалидностью первой и второй группы по зрению.
2. Определить источником финансирования Кызылординский городской бюджет.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды А. Шаменов
Секретарь Кызылординского городского маслихата И. Кутухуджаев

Қызылорда қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруді белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласының әкімдігінің 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 1040 қаулысы және Қызылорда облысы Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 182-25/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 қазанда № 29980 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 56-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы көлiк туралы" Заңының 13-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 31-баптарына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) тегін жол жүру белгіленсін:
бірінші және екінші топтағы көру қабілеті бұзылған мүгедектігі бар адамдарға.
2. Қызылорда қалалық бюджеті қаржыландыру көзі болып айқындалсын.
3. Осы бiрлескен қаулы және шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі А. Шаменов
Қызылорда қалалық мәслихатының хатшысы И. Кутухуджаев