О внесении изменения в решение Кармакшинского районного маслихата от 10 июля 2018 года № 179 "О базовых ставок земельного налога"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 июля 2022 года № 202. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июля 2022 года № 28894
Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата "О базовых ставок земельного налога" от 10 июля 2018 года № 179 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6391) следующее изменение:
"1. На основании проектов (схем) зонирования земель, проводимого в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, повысить ставки земельного налога по поселку Жосалы на 50 (пятьдесят) процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 505 и 506 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата Ә. Қошалақов

Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 шілдедегі № 179 "Жер салығының базалық мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 202 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 шілдеде № 28894 болып тіркелді
Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қармақшы аудандық мәслихатының "Жер салығының базалық мөлшерлемелері туралы" 2018 жылғы 10 шілдедегі № 179 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6391 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
"1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес жүргізілетін жерді аймаққа бөлу жобалары (схемалары) негізінде, Жосалы кенті бойынша жер салығының мөлшерлемелерін "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 505 және 506-баптарында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінен 50 (елу) пайызға арттырылсын".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы Ә. Қошалақов