Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Каракиянскому району
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 28 ноября 2022 года № 20/196. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 декабря 2022 года № 30896
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 1 сентября 2021 года № 347 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24212), Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:

Қарақия ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қарашадағы № 20/196 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 желтоқсанда № 30896 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365-бабының 3-тармағының 2) тармақшасына, "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 347 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24212 болып тіркелген) сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Каракиянскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу следующие решения Каракиянского районного маслихата:
1) Решение Каракиянского районного маслихата от 9 декабря 2016 года № 6/63 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Каракиянскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3246);

1. Қарақия ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қарақия аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Қарақия аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6/63 "Қарақия ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде № 3246 болып тіркелген);

2) Решение Каракиянского районного маслихата от 6 июня 2019 года № 31/315 "О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 9 декабря 2016 года № 6/63 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Каракиянскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3930).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Каракиянского районного маслихата Ж. Қалаубай
Приложение к решению
Каракиянского районного маслихата
от 28 ноября 2022 года № 20/196
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Каракиянскому району
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Среднегодовая норма накопления твердых бытовых отходов, м3
1
2
3
4
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель

2) Қарақия аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 маусымдағы № 31/315 "Қарақия аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6/63 "Қарақия ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде № 3930 болып тіркелген).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия аудандық мәслихатының хатшысы       Ж. Қалаубай
Қарақия аудандық мәслихатының
2022 жылғы 28 қарашадағы
№ 20/196 шешіміне қосымша
Қарақия ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілердің түрлері
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жинақталуының жылдық нормасы, м3
1
2
3
4
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын