Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима села Жетекши города Павлодар Павлодарской области от 23 мая 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 мая 2022 года № 28178. Утратило силу решением акима села Жетекши города Павлодар Павлодарской области от 15 июля 2022 года № 7 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу - решением акима села Жетекши города Павлодар Павлодарской области от 15.07.2022 № 7 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Павлодара от 11 мая 2022 года № 1-26/187 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Жетекши города Павлодар Павлодарской области, в связи с выявлением болезни инфекционного ринотрахеита и вирусная диарея среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села Жетекши Н. Абдрахманов

Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы Жетекші ауылы әкімінің 2022 жылғы 23 мамырдағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 мамырда № 28178 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы Жетекші ауылы әкімінің 2022 жылғы 15 шілдедегі № 7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы Жетекші ауылы әкімінің 15.07.2022 № 7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Павлодар қаласының бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық инспекторының 2022 жылғы 11 мамырдағы № 1-26/187 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Павлодар облысы Павлодар қаласы Жетекші ауылының аумағында ірі қара мал арасында жұқпалы ринотрахеит пен вирустық диарея ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жетекші ауылының әкімі Н. Абдрахманов