О переименовании улиц в селе Токты Салкынкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Решение акима Салкынкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 28 апреля 2022 года № 10. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 мая 2022 года № 27965
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения Северо-Казахстанской областной ономастической комиссии от 16 апреля 2021 года, с учетом мнения населения села Токты, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в селе Токты Салкынкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова:
1) улицу Степная 1- на улицу Тәуелсіздік;
2) Улицу Степная 2- на улицу Ұлы дала.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким Салкынкольского сельского округа З. Куланова

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Салқынкөл ауылдық округінің Тоқты ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Салқынкөл ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 мамырда № 27965 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы подпунктом 4), Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2 тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 16 сәурдегі қорытындысы негізінде, Тоқты ауылы халқының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Салқынкөл ауылдық округінің Тоқты ауылындағы келесі көшелер қайта аталсын:
1) Степная 1 көшесін- Тәуелсіздік көшесіне;
2) Степная 2 көшесін - Ұлы дала көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Салқынкөл ауылдық округінің әкімі З. Куланова