О присвоении наименований и переименовании улиц Атырауского сельского округа города Атырау
Решение акима Атырауского сельского округа города Атырау Атырауской области от 26 сентября 2022 года № 707. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 октября 2022 года № 29987
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии Атырауской области от 11 марта 2022 года и с учетом мнения населения Атырауского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим улицам Атырауского сельского округа города Атырау:
1) в селе Құрманғазы:
улице № 3 – улица Ақберген Өтеев;
2) в селе Қызыл балық:
улице № 3 – улица Дүйсен Жаңбырбаев;
улице № 6 – улица Сапи Өтешов;
улице № 14 – улица Қайыржан Бөлтеков;
улице № 15 – улица Дәуіт Ермеков;
улице № 16 - улица Мұқымғали Әбуов;
улице № 17 – улица Атолла Алтынғалиев;
улице № 11 – улица Бақыт Садықұлы;
3) в селе Жаңаталап:
улице № 6 – улица Зәден Қанатбаев;
улице № 8 – улица Тәжіғали Құлбаев;
улице № 17 – улица Сембай Есенғалиев;
улице № 9 – улица Сибат Ташпанов.
2. Переименовать улицу Набережная села Қызыл балық Атырауского сельского округа города Атырау на улицу Бәдел Қошкелдиев.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауского сельского округа Н. Халмурзин

Атырау қаласы Атырау ауылдық округінің көшелеріне атаулар беру және қайта атау туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Атырау ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 26 қыркүйектегі № 707 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 қазанда № 29987 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 11 наурыздағы қорытындысы негізінде және Атырау ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШТІМ:
1. Атырау қаласы Атырау ауылдық округінің келесі көшелеріне атаулар берілсін:
1) Құрманғазы ауылында:
№ 3 көшесіне – Ақберген Өтеев көшесі;
2) Қызыл балық ауылында:
№ 3 көшесіне – Дүйсен Жаңбырбаев көшесі;
№ 6 көшесіне – Сапи Өтешов көшесі;
№ 14 көшесіне – Қайыржан Бөлтеков көшесі;
№ 15 көшесіне – Дәуіт Ермеков көшесі;
№ 16 көшесіне – Мұқымғали Әбуов көшесі;
№ 17 көшесіне – Атолла Алтынғалиев көшесі;
№ 11 көшесіне – Бақыт Садықұлы көшесі;
3) Жаңаталап ауылында:
№ 6 көшесіне – Зәден Қанатбаев көшесі;
№ 8 көшесіне – Тәжіғали Құлбаев көшесі;
№ 17 көшесіне – Сембай Есенғалиев көшесі;
№ 9 көшесіне – Сибат Ташпанов көшесі.
2. Атырау қаласы Атырау ауылдық округі Қызыл балық ауылындағы Набережная көшесі Бәдел Қошкелдиев көшесіне қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау ауылдық округінің әкімі Н. Халмурзин