О присвоении наименований и переименований некоторых улиц села Махамбет
Решение акима Махамбетского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 15 апреля 2022 года № 143. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 апреля 2022 года № 27736
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании заключения областной ономастической комиссии от 20 апреля 2021 года, с учетом мнения населения села Махамбет, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Махамбет, следующие наименования:
1) в микрорайоне "Шұғыла":
безымянная улица №1 - улица Қаршымбай Ахмедияров;
безымянная улица №2 - улица Ақан сері;
2) в микрорайоне "Жаңа ауыл":
безымянная улица №2 - улица Ермек Серкебаев;
безымянная улица №3 - улица Жәңгір хан;
безымянная улица №4 - улица Қажымұқан Мұңайтпасұлы;
безымянная улица №5 - улица Кенен Әзірбаев;
3) в микрорайоне "Мерей":
безымянная улица №28 - улица Бөгенбай батыр.
2. Переименовать следующие улицы села Махамбет:
1) улица "50-лет Победы" - улица Жұмабай Қартқожақов;
2) улица "30 лет Победы" - улица Рысбай Ғабдиев.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Махамбетского сельского округа М. Баймишев

Махамбет ауылының кейбір көшелеріне атау беру және қайта атау туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Махамбет ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 143 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 сәуірде № 27736 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14 - бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35, 37 - баптарына сәйкес және облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 20 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Махамбет ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Махамбет ауылындағы атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) "Шұғыла" шағын ауданындағы:
№1 атауы жоқ көше - Қаршымбай Ахмедияров көшесі;
№2 атауы жоқ көше - Ақан сері көшесі;
2) "Жаңа ауыл" шағын ауданындағы:
№2 атауы жоқ көше - Ермек Серкебаев көшесі;
№3 атауы жоқ көше - Жәңгір хан көшесі;
№4 атауы жоқ көше - Қажымұқан Мұңайтпасұлы көшесі;
№5 атауы жоқ көше - Кенен Әзірбаев көшесі;
3) "Мерей" шағын ауданындағы:
№28 атауы жоқ көше - Бөгенбай батыр көшесі.
2. Махамбет ауылының келесі көшелері қайта аталсын:
1) "Жеңістің 50 жылдығы" көшесі - Жұмабай Қартқожақов көшесі;
2) "Жеңістің 30 жылдығы" көшесі - Рысбай Ғабдиев көшесі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Махамбет ауылдық округінің әкімі М. Баймишев