О признании утратившими силу некоторых решений
Решение акима Туркестанской области от 8 апреля 2022 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 апреля 2022 года № 27600
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение акима Туркестанской области от 2 мая 2020 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5590);
2) решение исполняющего обязанности акима Туркестанской области от 18 марта 2021 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6113).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области У. Шукеев

Кейбір шешімдердің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы әкімінің 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 сәуірде № 27600 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) 2020 жылғы 2 мамырдағы № 3 "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Түркістан облысы әкiмiнiң шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5590 болып тіркелген);
2) 2021 жылғы 18 наурыздағы № 2 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Түркістан облысы әкімінің міндетін атқарушының шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6113 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі У. Шукеев