О присвоении наименований улиц
Решение акима Тоскаинского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 15 апреля 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 апреля 2022 года № 27729
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном-государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 11 июня 2021 года и учитывая мнение жителей сел Урунхайка, Шанагаты, Бұғымүйіз, Балыктыбулак, РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим безымянным улицам сел Урунхайка, Шанагаты, Бұғымүйіз, Балыктыбулак Тоскаинского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области, следующие наименования:
1) безымянной улице - в селе Урунхайка улица "Абай";
2) безымянной улице - в селе Шанагаты улица " Батырлар";
3) безымянной улице - в селе Бұғымүйіз улица "Қара Қаба";
4) безымянной улице - в селе Балыктыбулак улица "Арасан".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Тоскаинского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Курчумского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тоскаинского сельского округа Курчумского района А. Беткенбаев

Көшелерге атау беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Төсқайың ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 сәуірде № 27729 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35- бабының 2- тармағына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының 2021 жылғы 11 маусымдағы қорытындысының негізінде және Урунхайка, Шанағаты, Бұғымүйіз, Балықтыбұлақ, ауылдарының тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Төсқайың ауылдық округі Урунхайка, Шанағаты, Бұғымүйіз, Балықтыбұлақ ауылдарының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Урунхайка ауылының атауы жоқ көшесіне – "Абай" көшесі;
2) Шанағаты ауылының атауы жоқ көшесіне – "Батырлар" көшесі;
3) Бұғымүйіз ауылының атауы жоқ көшесіне – "Қара Қаба" көшесі;
4) Балықтыбұлақ ауылының атауы жоқ көшесіне – "Арасан" көшесі.
2. "Төсқайың ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім оның ресми жариялағанынан кейін Күршім ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауданының Төсқайың ауылдық округінің әкімі А. Беткенбаев