Об установлении границ (черты) населенных пунктов Уланского района
Совместные постановление акимата Уланского района Восточно-Казахстанской области от 22 ноября 2022 года № 466 и решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 ноября 2022 года № 197. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2022 года № 30678
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Уланского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы (черты) следующих населенных пунктов Уланского района:
1) установить границы (черты) села Таврическое Таврического сельского округа общей площадью 2625 гектар;
2) установить границы (черты) села Айыртау Айыртауского сельского округа общей площадью 3255 гектар;
3) установить границы (черты) села Сагыр Аблакетского сельского округа общей площадью 2672,10 гектар;
4) установить границы (черты) села Бозанбай Бозанбайского сельского округа общей площадью 4360 гектар;
5) установить границы (черты) села Мамай батыр Аблакетского сельского округа общей площадью 2511 гектар;
6) установить границы (черты) села Таргын Таргынского сельского округа общей площадью 5462,718 гектар.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уланского района Р. Курмамбаев
Секретарь маслихата Г. Калиева

Ұлан ауданы елді мекендерінің шекарасын (шегін) белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 22 қарашадағы № 466 бірлескен қаулысы және Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2022 жылғы 22 қарашадағы № 197 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 қарашада № 30678 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұлан ауданының келесі елді мекендерінің шекаралары (шегі) белгіленсін:
1) Таврия ауылдық округі Таврия ауылының шекарасының (шегі) жалпы алаңы 2625 гектар болып белгіленсін;
2) Айыртау ауылдық округі Айыртау ауылының шекарасының (шегі) жалпы алаңы 3255 гектар болып белгіленсін;
3) Аблакетка ауылдық округі Сағыр ауылының шекарасының (шегі)жалпы алаңы 2672,10 гектар болып белгіленсін;
4) Бозанбай ауылдық округі Бозанбай ауылының шекарасының (шегі) жалпы алаңы 4360 гектар болып белгіленсін;
5) Аблакетка ауылдық округі Мамай батыр ауылының шекарасының (шегі) жалпы алаңы 2511 гектар болып белгіленсін;
6) Тарғын ауылдық округі Тарғын ауылының шекарасының (шегі) жалпы алаңы 5462,718 гектар болып белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлан ауданының әкімі Р. Курмамбаев
Мәслихат хатшысы Г. Калиева