Об изменении и установлении границ (черты) некоторых населенных пунктов Аккольского района
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 4 мая 2023 года № А-5/103 и решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 4 мая 2023 года № С 4-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 мая 2023 года № 8558-03
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить и установить границы (черты) некоторых населенных пунктов Аккольского района:
1) изменить границы (черту) села Талкара Урюпинского сельского округа, установив границы (черту) общей площадью 127,0 гектар;
2) изменить границы (черту) села Айдарлы Кенесского сельского округа, установив границы (черту) общей площадью 120,6 гектар;
3) изменить границы (черту) Аккол орман шаруашылыгы, установив границы (черту) общей площадью 90,5 гектар;
4) изменить границы (черту) села Кенес Кенесского сельского округа, установив границы (черту) общей площадью 7594,5 гектар.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на курирующего заместителя акима Аккольского района Акмолинской области.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аккольского района Ю. Курушин
Председатель Аккольского районного маслихата Д. Салыбекова

Ақкөл ауданының кейбір елді мекендерінің шекараларын (шегін) өзгерту және белгілеу туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 4 мамырдағы № А-5/103 қаулысы және Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 мамырдағы № С 4-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 мамырда № 8558-03 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақкөл ауданының кейбір елді мекендерінің шекаралары (шегі) өзгертілсін және белгіленсін:
1) Урюпин ауылдық округінің Талқара ауылының шекарасын (шегін) өзгертіп, жалпы алаңы 127,0 гектар шекарасы (шегі) белгіленсін;
2) Кеңес ауылдық округі Айдарлы ауылының шекарасын (шегін) өзгертіп, жалпы алаңы 120,6 гектар шекарасы (шегі) белгіленсін;
3) Ақкөл орман шаруашылығының шекарасын (шегін) өзгертіп, жалпы алаңы 90,5 гектар шекарасы (шегі) белгіленсін;
4) Кеңес ауылдық округі Кеңес ауылының шекарасын (шегін) өзгертіп, жалпы алаңы 7594,5 гектар шекарасы (шегі) белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулының және шешімнің орындалуын бақылау Ақмола облысының Ақкөл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл ауданының әкімі Ю. Курушин
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы Д. Салыбекова