Об изменении границ (черты) города Қонаев Алматинской области
Совместное постановление акимата Алматинской области от 24 ноября 2023 года № 410 и решение маслихата Алматинской области от 24 ноября 2023 года № 9-53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 1 декабря 2023 года № 6051-05
В соответствии с пунктом 3 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании совместного предложения акимата и маслихата города Қонаев, акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:

Алматы облысы Қонаев қаласының шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2023 жылғы 24 қарашадағы № 410 бірлескен қаулысы және Алматы облыстық мәслихатының 2023 жылғы 24 қарашадағы № 9-53 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 1 желтоқсанда № 6051-05 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес және Қонаев қаласы әкімдігі мен мәслихатының бірлескен ұсынысы негізінде, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Изменить границы (черты) города Қонаев путем передачи земель общей площадью 10962 гектара согласно приложению к настоящему совместному постановлению акимата Алматинской области и решению Алматинского областного маслихата в границы Жетыгенского сельского округа Илийского района Алматинской области, установив границы общей площадью 307864 гектаров.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Алматинской области и решения Алматинского областного маслихата возложить на курирующего заместителя акима Алматинской области.

1. Осы бірлескен Алматы облысы әкімдігінің қаулысы мен Алматы облыстық мәслихатының шешімінің қосымшасына сәйкес Алматы облысы Іле ауданының Жетіген ауылдық округінің шекарасына жалпы көлемі 10962 гектар жерді беру арқылы Қонаев қаласының шекарасы (шегі) өзгертіліп, жалпы көлемі 307864 гектар шекарасында белгіленсін.
2. Осы бірлескен Алматы облысы әкімдігінің қаулысы мен Алматы облыстық мәслихатының шешімінің орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

3. Настоящее совместное постановление акимата Алматинской области и решение Алматинского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области М. Султангазиев
Председатель Алматинского областного маслихата Т. Байедилов
Приложение к совместному постановлению акимата Алматинской области от 24 ноября 2023 года
№ 410 и Алматинского областного маслихата
от 24 ноября 2023 года № 9-53
Экспликация земель, передаваемых из города Қонаев в границы Жетыгенского сельского округа Илийского района
п/п
Наименование района
Общая площадь земель (гектар)
в том числе:
земли сельско-хозяйственного назначения (гектар)
земли населенных пунктов (гектар)
земли промышленности, транспорта, связи, для нужд космической деятельности, обороны, национальной безопасности и иного несельскохозяйственного назначения (гектар)
земли особо охраняемых природных территорий, земли оздоровительного, рекреационного и историко-культурного назначения (гектар)
земли лесного фонда (гектар)
земли водного фонда (гектар)
земли запаса (гектар)
1
Общая площадь земель, передаваемых из города Қонаев в границы Жетыгенского сельского округа Илийского района

3. Осы бірлескен Алматы облысы әкімдігінің қаулысы мен Алматы облыстық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі М. Султангазиев
Алматы облыстық мәслихатының төрағасы Т. Байедилов
Алматы облысының әкімдігі 2023 жылғы 24 қарашадағы № 410 мен Алматы облыстық мәслихатының 2023 жылғы 24 қарашадағы № 9-53 бірлескен шешіміне қосымша
Қонаев қаласынан Іле ауданының Жетіген ауылдық округінің шекарасына берілетін жерлерінің экспликациясы
Р/с №
Ауданның атауы
Жалпы жер ауданы (гектар)
оның ішінде:
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер (гектар)
елді мекендер жерлері (гектар)
өнеркәсіп, көлік, байланыс, ғарыш қызметі, қорғаныс, ұлттық қауіпсіздік мұқтаждығына және өзге де ауыл шаруашылығы мақсатына арналмаған жерлер (гектар)
ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың жерлері, сауықтыру, рекреациялық және тарихи-мәдени мақсаттағы жерлер (гектар)
орман қорының жерлері (гектар)
су қорының жерлері (гектар)
босалқы жерлер (гектар)
1
Қонаев қаласынан Іле ауданының Жетіген ауылдық округінің шекарасына берілетін жерлерінің жалпы ауданы