Об утверждении перечня объектов государственного природно-заповедного фонда местного значения города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент от 31 июля 2023 года № 1875. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Шымкент 31 июля 2023 года № 190-17
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об особо охраняемых природных территориях", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень объектов государственного природно-заповедного фонда местного значения города Шымкент согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление развития комфортной городской среды города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
Приложение к
постановлению акимата
города Шымкент от
"31" июля
2023 года № 1875
Перечень объектов государственного природно-заповедного фонда местного значения города Шымкента
Наименование объекта
Площадь, га
Государственный зоологический парк
1
Государственное коммунальное казенное предприятие Шымкентский государственный зоологический парк

Шымкент қаласының жергілікті маңызы бар мемлекеттік табиғи-қорық қоры объектілерінің тізбесін бекіту туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 31 шілдедегі № 1875 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 31 шілдеде № 190-17 болып тіркелді
"Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласының жергілікті маңызы бар мемлекеттік табиғи-қорық қоры объектілерінің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Шымкент қаласының қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов
Шымкент қаласы
әкімдігінің 2023 жылғы
"31" шілдедегі
№ 1875 қаулысына
қосымша
Шымкент қаласының жергілікті маңызы бар мемлекеттік табиғи-қорық қоры объектілерінің тізбесі
Объектілердің атауы
аумағы, га
Мемлекеттік зоологиялық парк
1
Шымкент мемлекеттік зоологиялық саябағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

29,25
Государственный дендрологический парк
2
Государственное коммунальное казенное предприятие Шымкентский государственный дендрологический парк имени "Асанбая Аскарова"
117,04

29,25
Мемлекеттік дендрологиялық парк
2
"Асанбай Асқаров" атындағы Шымкент мемлекеттік дендрологиялық саябағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
117,04