Об установлений границы села Кокжыра района Аксуат области Абай
Совместные постановление акимата района Аксуат от 1 сентября 2023 года № 334 и решение маслихата района Аксуат области Абай от 1 сентября 2023 года № 6/11-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 7 сентября 2023 года № 116-18
В соответствии с подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 6 и 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 108 "Земельного кодекса Республики Казахстан", акимат района Аксуат ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат района Аксуат РЕШИЛ:
1. Установить границы села Кокжыра района Аксуат области Абай общей площадью 8621,3 гектар согласно приложению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Аксуат
А. Смаилов
Председатель маслихата
Ж. Оразгалиев
Приложение к совместному
постановлению и решению
Акимат района Аксуат
от 1 сентября 2023 года № 334
и маслихата района Аксуат
от 1 сентября 2023 года
№ 6/11-VIII
Карта границ села Кокжыра района Аксуат
общей площадь границей - 8621,3 гектар

Абай облысы Ақсуат ауданы Көкжыра ауылының шекарасын белгілеу туралы
Абай облысы Ақсуат ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 1 қыркүйектегі № 334 бірлескен қаулысы және Ақсуат ауданы мәслихатының 2023 жылғы 1 қыркүйектегі № 6/11-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 7 қыркүйекте № 116-18 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 12-бабының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 және 31-баптарына, "Қазақстан Республикасы жер кодекісінің 108-бабы, 5-тармағына сәйкес, Ақсуат ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақсуат аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы Ақсуат ауданы Көкжыра ауылының шекарасы жалпы аумағы 8621,3 гектар болып қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсуат ауданының әкімі
А. Смаилов
Мәслихат төрағасы
Ж. Оразгалиев
Ақсуат ауданының әкімдігі
2023 жылғы 1 қыркүйектегі
№ 334 мен
Ақсуат аудандық мәслихатының
2023 жылғы 1 қыркүйектегі
№ 6/11-VIII бірлескен қаулысы
мен шешіміне
қосымша/
Ақсуат ауданы Көкжыра ауылы шекарасының картасы
Шекараның жалпы аумағы- 8621,3 гектар