О признании утратившим силу решения Аягозского районного маслихата
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 27 декабря 2023 года № 10/169-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 3 января 2024 года № 204-18.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аягозского районного маслихата "О корректировке базовых ставок земельного налога" от 30 ноября 2018 года №31/209-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5-6-188).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аягозского районного маслихата
А. Ибрайшин

Аягөз аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 10/169-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 3 қаңтарда № 204-18 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2-тармағына сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы №31/209-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5-6-188 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық мәслихат төрағасы
А. Ибрайшин