О переименовании улицы села Бестерек Бестерекского сельского округа Урджарского района области Абай
Решение акима Бестерекского сельского округа Урджарского района области Абай от 31 января 2023 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 3 февраля 2023 года № 16-18.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Бестерек и на основании заключения ономастической комиссии области Абай от 18 октября 2022 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Гагарина на улицу Жандос Жағалбаев села Бестерек Бестерекского сельского округа Урджарского района области Абай.
2. Государственному учреждению "Аппарат Акима Бестерекского сельского округа Урджарского района области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департамент юстиции области Абай;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Урджарского района области Абай после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Д. Саганаев

Абай облысы Үржар ауданы Бестерек ауылдық округі Бестерек ауылының көшесін қайта атау туралы
Абай облысы Үржар ауданы Бестерек ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 31 қаңтардағы № 2 шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 ақпанда № 16-18 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2- тармағын, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Бестерек ауылының халық пікірін ескеріп және Абай облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылдың 18 қазандағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Абай облысы Үржар ауданы Бестерек ауылдық округі Бестерек ауылының Гагарин көшесін Жандос Жағалбаев көшесіне қайта аталсын.
2. "Абай облысы Үржар ауданы Бестерек ауылдық округі Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім оның ресми жарияланғанынан кейін Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Д. Саганаев